Rüyada abdest bozmak görmek ne anlama gelir

Rüyada abdest bozmak görmenin anlamı.

1. Rüyada abdest bozmak görmek

(Ayrıca bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik) Rüyada abdest bozmak, beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya delalet eder. Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alamettir. Rüyada abdestini bozan kişi, zengin ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağıyla tabir olunur. Yine kişinin bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye delalet eder. Küçük abdest bozmak yoksul için zenginliğe, yolcu için memleketine dönmeye delalet eder. Kişinin uygun bir yere yahut tuvalete, tuvaletini yapması sıkıntılarından kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere tuvalet yapmak, kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye, Bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak, bir şey gizlemek istendiği halde uygun bir yer bulamamaya, Tuvaleti kolaylıkla yaptığını görmek rızkın kolay teminine, Zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Kişinin gömleğine tuvalet yaptığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile tabir olunur. Kişinin abdest yaptığı yer, meçhul ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve maddi kayba girer.

2. Rüyada abdest bozmak görmek

Beladan,sıkıntıdan,kederdenkurtulmayadelâleteder.
Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtını verir.
Bir kimse rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdesti-nin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delâlet eder..
Kişinin rüyada abdest yapt ığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla tâbir olunur. Yine bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmek, bir malı bir yere gizlemeğe delâlet eder.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.