Rüyada ablayı görmek ne anlama gelir

Rüyada ablayı görmenin anlamı.

Rüyada ablasını gören kişi ailesi ile birlikte uzun zamandır beklediği müjdeli haber alır. Ailevi problemler, aile ile birlikte yaşanan maddi sıkıntılar bu haber ile birlikte hallolur. Rüyada ablasını görmek kişinin iş yaşamında, okul yaşamında, evliliğinde yaşadığı problemleri aşacağına işarettir. Kişi yakın zamanda alacağı bir haber ile yaşadığı tüm sorunların üstesinden gelebilir. Rüyada ablayı görmek alınacak olan çok hayırlı bir habere işarettir. Kişinin ablası ve tüm aile ile birlikte yaşadığı bir üzüntü son bulur ve gelen haber kişi ile ablasını birbirine yakınlaştırır. Rüyada ablayı görmek kişinin hayırlı bir haber alacağına ve kendisiyle ailesi hakkında yapılan dedikoduların son bulacağına işarettir. Ayrıca rüyasında ablasını gören kişi bekar ise yakın zamanda ablasının vasıtasıyla hayırlı bir kısmet ile tanışabilir. Eğer kişi evli ise ablasına benzeyen bir bebek sahibi olur.

Rüyada ablayı hamile görmek

Rüyada ablayı hamile görmek kişinin maddi açıdan zenginleşeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında atılımlar yapacağına işarettir. Uzun zamandır beklediği bir terfi alabilir, beklediği ve hazırlandığı bir sınavı kazanabilir. Kişimin rüyasında ablasını görmesi ablası ile uzun bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk gerçek anlamı ile somut olarak gerçekleşebileceği gibi yan anlamı ile yani soyut olarak da olabilir. Bu nedenle kişi ablası ile yolculuğa çıkabilir veya birlikte bir işe başlayabilirsiniz. Ablanız size bir yardımda bulunabilir ve bu yardım sizi çok önemli bir sıkıntıdan kurtarabilir. Ablanız eğer bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşabilir ve evliliğe adım atabilir. Eğer evli ise bir bebek haberi alabilirsiniz.

Rüyada ablayı gelinlikle görmek

Rüyada ablayı gelinlikle görmek kişinin aile olarak mutlu bir haber alacaklarına, aile arasında yaşanan güzel olayların kişinin de yaşamına birebir yansıyacağına ve bu nedenle çok mutlu olacağına işarettir. Yaşanan güzel gelişmeler ile ailenin uzun zamandır yaşadığı bir sıkıntı giderilmiş, önemli bir hastalık atlatılmış olabilir. Rüyada ablayı gelinlik ile görmek kişinin ablası ile yeterince ilgili olmadığına, aralarının bozuk olduğuna, ablasını kıskandığına da işarettir. Rüyada ablasını gelinlikle gören kişi ablası ile aralarındaki problemleri halleder. Birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

Rüyada ablayı ölmüş görmek

Rüyada ablayı ölmüş görmek tam tersi anlama işaret etmektedir. Rüyada ablasını ölmüş olarak gören kişi ablası ile birlikte uzun yıllar yaşama şansına nail olur. Aralarındaki bağ kuvvetlenir. Birbirlerine yakınlaşırlar. Rüyada ablayı ölmüş görmek ablanın hayatında belirli dönemlerden geçtiği ve bu süreç içerisinde hayatıyla ilgili çok önemli kararlar vermesi gerektiği anlamına gelir. Rüyasında ablasını ölmüş gören kişi ablasının bu zor dönemi boyunca ablasına destek olur ve abla, kardeşin yardımı ile bu sorunların üstesinden gelebilir. Abla yanlış bir karar vermek, yanlış bir evlilik yapmak, bir günah işlemek üzere olabilir. Bu süreç içinde kişi ablası ile birlikte kararlar alır ve ortak bir iş yapabilirler. Rüyada ablasını ölmüş gören kişi veya ablası uzun zamandır gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi, hayali, hayata geçirebilir.

Rüyada ablayı hasta görmek

Rüyada ablayı hasta görmek kişinin ablası ile sorunları olduğuna, ablasının ona kızgın olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi ablası ile barışmanın yollarını düşünmektedir. Rüyada ablayı hasta görmek önemli rüya tabircilerinin yorumlarına göre kişinin gerçek hayatında çok iyilik sever biri olduğu, ancak ablasına karşı herhangi bir yanlış davranışta bulunduğu veya bir sorumluluğu yerine getirmediği anlamına gelmektedir.  Rüyada ablayı hasta görmek abla ile barışma yolunun açıldığına işarettir. 

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.