Rüyada ağaç kavunu görmek ne anlama gelir

Rüyada ağaç kavunu görmenin anlamı.

1. Rüyada ağaç kavunu görmek

Rüyada ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlat sahibi bir kadının varlığı ile tabir edilir. Bazen de bu rüya, önemli ve Kur?ân tarafından övülen kimseye; ilme ve hayırlı işlere delalet eder. Rüyada yeşil ağaç kavunu görmek, kişinin bereket dolu günlerine ve bolluğuna delalettir. Bu tarz bir rüyayı gören kişi fizyolojik olarak daha da kuvvetlenecek demektir. Bazı tabircilere göre de, ağaç kavunu, zengin, şerefli ve Arap olmayan kadınların varlığına delalet eder. Rüyada ağaç kavununun iki parça olarak topladığını görmek, hastalıklı bir çocuk ile tabir olunur. Bekar bir kadın, rüyasında bu ağaçtan başında bir tacın olduğunu görürse, bu kadın dindar ve tanınmış bir adam ile evlenecek demektir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görürse, bu kişi bir erkek evlat sahibi olacak demektir. Yine bir kimse başkasına ağaç kavununu attığını görürse, onunla arasında yakınlık ve hısımlık olma arzusu oluşur. Rüyada görülen ağaç kavunu ekşi ise hafif bir hastalığa delalet eder. Rüyada ağaç kavununu yediğini görmek, aile mutluluğuna; Ağaç kavununu bir yere bağlayıp açtığını görmek, kişinin evlatlarından hayır göreceğine delalet eder.

2. Rüyada ağaç kavunu görmek

Rüyada ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlât sahibi bir kadın ile tâbir edilir. Bazı kere de mühim ve Kurân tilâvet eden kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, ülfet ve muhabbete işaret eder.
Yine baz ı tâbirciler, ağaç kavununun, çocuğa, çoğu da güzel olan şeylere işaret olduğunu söylemişlerdir.
Rüyada yeşil ağaç kavunu görmek, senin bereket ve bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına işaret eder.
Bazı tâbircilere göre de, ağaç kavunu, zengin şerefli ve Arab olmayan kadınlara işaret eder denilmiştir.
Rüyada ağaç kavununu iki parça olarak topladığını görmek, hastalıklı çocuk ile tâbir olunur.
Bekâr bir kadın, rüyasında bu ağaçtan başında bir tacın olduğunu görse, dindar ve tanınmış bir adam ile evleneceğine işarettir.
Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görse, erkek evlâdının olacağına işaret eder.
Yine bir kimse başkasına ağaç kavununu attığını görse, onunla arasında yakınlık ve hısımlık olma arzusuna işaret eder. Bir ağaç kavunu görmek, bazı kere de devlettir, eğer onu yediğini görürse, toplu mala işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.