Rüyada ağlama görmek ne anlama gelir

Rüyada ağlama görmenin anlamı.

Rüyada ağlama görmek, kelime anlamının aksine rüyayı gören için hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, içinin rahatlayacağına, kafasının boşalacağına, dertlerinin unutulacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok istediği fakat bir türlü gerçekleşmeyen bir isteğinin onu en beklemediği hatta aklından çıktığı bir anda gerçekleşeceğine, arka arkaya güzel gelişmeler yaşamaya ve sürpriz olaylarla karşılaşmaya alamet eder. Rüyada ağlama görmek, rüya sahibinin ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerinde olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok eğlenceli günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Eğer rüyada ağlarken kanlı göz yaşları geliyorsa haksız kazançla veya başkasına zarar verilerek elde edilen bir mutluluğa işaret eder.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak

Rüyada Ağlama Sesi Duymak helal yollardan kazanılacak paraya, yükselmeye, eğer iş şahibi iseniz rütbenizin mevkinizin yükseleceğine, eğer dükkan sahibiyseniz başka bir dükkan yada şube açacağınıza işaret eder. Sıkıntı ve cefaların son bulduğu noktaya yani hayatınızın kırılma noktasını yaşamanıza çok az kaldığı anlamı taşımaktadır. Yaşayacağınız güzel sürprizleri işaret eder. Ağaca dilek tutarak bağladığınız dileğinizin artık kabul olma zamanı geldi demektir çünkü rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, heyecanlanmasına ve sabırsızlanmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve rüya sahibinin tatlı telaşlara düşeceğine alamet eder. Eğer rüyanızda duyduğunuz ağlama sesi çok yüksekse ve hıçkırıklar eşliğinde geliyorsa ses elde edeceğiniz makam yada rütbenin sesli ve olaylı bir şekilde olacağını işaret eder.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, baht, şans ve kısmet açıklığına delalet eder. Eğer maddi bir yük yani borç içindeyseniz bu borcunuzu en yakın zaman ödeyeceğinize, sorunlarınızın en yakın zamanda çözüme kavuşacağına, eğer hastaysanız veya ailenizde hasta birisi varsa en yakın zamanda hastalığına dermen bulacağına işaret eder. Rüya sahibi Allah’ın yardımına hâsıl olacak demektir. Rüyada Ağlayan Birini Görmek, mutluluğun katlanarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise, vesile olduğu iki arkadaşının evliliğinine aracılık edeceğini gösterir. Eğer rüya sahibi bekar ise tez zamanda nikah masasına oturacağını gösterir.

Rüyada ağlayan bir bebek görmek, rüya sahibinin yapacağı hayırlı işler, yardımlar sonrasında övgü ve hayırlı dualar alacağına delalet eder. Arkasından iyi konuşan insanların artacağını, ve yüceltileceğini gösterir. Rüyada ağlayan bir bebek görmek, yardımınızın dokunduğu birinden  güzel sözler işitmek yanında hediye almak anlamına da gelmektedir. Rüyada ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının habercisi olarak da yorumlanır. Eğer rüyanızda ağlayan bebek kız ise yardım edeceğiniz kişiden sonrasında kötülük göreceğiniz, erkek ise yardım edeceğiniz kişiden sonrasında çok büyük övgüler alacağınız ve şansınızın açılacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda ağlayan bebek siyahi yada zenci ise bu şer olarak yorumlanır ve size musallat olacak bir insanı işaret eder.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak, rüyayı gören kişinin duygularının karmaşık olduğunu gösterir. Sürekli düşünülüp bir sonuca varılamamış durumlar, tercihler yada cevabı bulunamamış soruları işaret eder. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin karar verememe, odaklanamama yüzünden hayatınındaki zorluk ve sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine, bu durumun tüm umutlarını yitirmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağlamak ve Korkmak

Rüyada ağladığını ve korktuğunu gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtululacağına ve o sıkıntıya birdaha düşmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın lütufları ile karşılaşacağının işareidir. Rüyada hem ağladığını hem korktuğunu aynı anda görmek büyük bir şansın habercisidir ve rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği anlamına gelir.Eğer rüya sahibi korktuğu için ağlıyorsa yapmış olduğu hatalardan af dileyeceğine ve bu aftan sonra bahtı ve bereketinin artacağına işaret eder.