Rüyada ağlayan biri görmek ne anlama gelir

Rüyada ağlayan biri görmenin anlamı.

Rüyada ağlayan birini görmek, hiç beklenmeyen bir anda umutların yeşereceğinin, dileklerin bir ağaç misali şekillenip can bulacağının bununla birlikte gelen hafiflemenin habercisidir. Tazelenme, hayallerde kuş misali uçma anlamındadır. Rüyasında ağlayan birini gören kişi hayatında mutluluk üstüne mutluluk yaşanacak demektir. Ağlayan kişi, kötü günlerin geride kalacağına ve yaşanan mutsuz günlerin unutulacağına alamet eder. Eğer rüyasında ağlayan birini gören rüya sahibi bekar ise aslında hayalini kurduğu düğünü hayalini kurduğu erkekle yapacak demektir. Rüyasında ağlayan birini gören rüya sahibi evli ise birbirini seven iki gencin kavuşmasına vesile olacak, onları kavuşturmakla kalmayıp evlenmeleri de vesile olarak yardım edecektir anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek, rüya sahibinin yaşantısında tanımadığı bir kişinin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi başı fena dertte olan bir yabancıya yardım elini uzatacak, onun kendisi sayesinde kurtuluşa ulaştığını görerek kendisi de onun mutluluğuna ortak olacak demektir. Bazı alimlere göre ise, rüyada teselli  edilen kişi ağlıyorsa o kişinin yani teselli edilen kişinin bir hastalığa yakalanacağına ve bu yüzden de bütün mal varlığını kaybedeceğine işaret eder. Eğer rüyada herhangi birinin ölümünden dolayı teselli ediliyorsa o kişinin refaha ereceği, dileğinin kabul olacağı diye tabir edilir. Rüyada ağlarken teselli edilen kişi siz yani rüya sahibi iseniz, düşmanlarınızdan ve rakiplerinizden kurtulmanın yollarını bulacak, yeni kazanç kapılarına ulaşacak, hayatını da düzene sokacaksınız demektir.

Rüyada Ağlayan Birini Duymak

Rüyada Ağlayan Birini Duymak, bulunulan işte  kademe  atlamaya, ilerlemeye, yükselmeye ya da yeni bir makam ve rütbe sahibi olmaya, helal yollardan ekmek yemeye ve makbul olan, hayırlı işlerden dünya malı sahibi olmaya rivayet edilir. Hayatın rüya sahibi için güzel sürprizler hazırladığına, çekilen cefaların son bulduğuna ve artık yüzünün gülmesine izin vereceğine yorulur. Eğer rüyanızda duyduğunuz ağlama sesi çok yüksekse yani hıçkırıklar eşliğinde geliyorsa ses elde edeceğiniz makam yada rütbenin sesli ve olaylı bir şekilde olacağını işaret eder.

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan bir erkeğin rüya sahibi tarafından şifa bulacağına, maddi sıkıntısının giderileceğine işaret eder. O kişinin dertlerinden ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder. Eğer rüyada ağlayan erkek yaşlı ise bu yakın çevrenizden yani amcanız, babanız ya da dayınız gibi birinci derece akrabalarınızdan birinin sizin yardımınıza ihtiyaç duyduğunu gösterir ve bu yardım maddi anlamdan çok manevi bir yardımdır örneğin hastalık anında yanında olup ona şifa vermek gibi. Rüyanızda ağlayan erkek genç bir delikanlı veya erkek bir bebek ise yardımınıza ihtiyacı olan kişinin arkadaş çevrenizden olduğunu işaret eder. Rüyanızda ağlayan erkeğin göz yaşları ise yardıma ne kadar ihtiyaç duyduğunun ölçüsüdür.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden bir kadının desteği ile hayatını düzene sokarak iş sahibi olacağı, iş sahibiyse de yine bir kadın sayesinde kademe atlayacağı yada zam alacağını işaret eder. Kimi alimlere göre ise ağlayan kadın görmek, bir şer ile karşılaşılacağı, birinden zarar görüleceği ve çevrede dikkat edilmesi gereken insanların varlığının habercisidir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde güzel ve hayırlı olaylar yaşanacağına ve rüya sahibinin de bundan dolayı çok sevinip mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başkaları adına mutlu olmasına ve heyecanlanmasına, onların sevincini kendi sevinci bilmesine vesile olacak gelişmelerin meydana geleceği şeklinde kabul edilir. Eğer rüyada ağlayan arkadaşınız yakın bir dostunuzsa gerçek hayatta hiç tanımadığınız bir insan sizin mutluluğunuza vesile olacak demektir. Belki de hayatınızın aşkını yeni tanıyacağınız ve edineceğiniz arkadaşlık sayesinde bulacaksınız demektir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.