Rüyada ağlayan kadın görmek ne anlama gelir

Rüyada ağlayan kadın görmenin anlamı.

Rüyada ağlayan kadın görmek, rüyayı gören kişin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini kolaylaştıracak, maddi ve manevi destek sağlayacak yani rüya sahibine hayrı dokunacak bir kadının gireceğine işarettir. Rüyada ağlayan kadın yeni arkadaşlığın da habercisidir ve bu yeni arkadaşınızın merhametli olduğunu ve onunla  güzel vakitler, hoş sohbetler geçireceğinizi gösterir. Eğer rüyanızda ağlayan kadın gülmeye başlıyorsa yakın çevrenizdeki bir kadının hastalanacağına hatta eğer dikkat edilmezse bu kadının yakın zamanda ecelinin yaklaşacağına da delalet  eder. Rüyanızda ağlayan kadın aynı zamanda size dert yanıyorsa yakın çevrenizdeki bir dostunuzun size yakınıp sizden yardım eli uzatmanızı beklediğini, sizin de o insanın sorunlarını dinleyip problemine çözüm getireceğinizi  gösterir. Eğer rüyanızda ağlayan kadını siz ağlatıysanız farkında olmadan hayatınızda ve en yakınınızda bulunan dostum dediğiniz bayan bir arkadaşınızı farkında olmadan kırdığınızı ve o arkadaşınızın da sizden bir özür  beklediğini işaret eder.

Rüyasında Ağlayan Adam Görmek

Rüyasında ağlayan bir adam görmek, gönlü yumuşak, merhametli, eli yüzü temiz hatta yüzüne nur inmiş dediğimiz  güzel ahlaklı bir adama yorumlanır ve bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir kimse ile karşılaşır. Rüyanızda ağlayan adam aynı zamanda size derdini anlatıyorsa  o adamın sizden çok etkilendiği hatta sizinle bir yuva kurmak istediğine delalet eder. Eğer rüyanızda ağlayan adam birden bire gülmeye başlıyorsa ve bekarsanız şuan hayatınızda olan bir erkekle aldığınız sözlenme, nişanlanma ya da evlenme kararından o erkeğin vaz geçeceğini işaret eder fakat evliyseniz kocanızın sizden bir çocuk dünyaya getirmenizi  isteyeceğini gösterir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak genellikle rüyayı gören kişinin nasıl gördüğüne göre yani görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada ağlamak genel anlamda merhamete, kalp yumuşaklığına, inceliğe ve duyarlılığa, tövbeye işarettir. Rüyada sessizce ağlayan kişi, bu dünyadaki cefasını, üzüntüsünü, sıkıntısını çekmiş ve artık dünyanın sefasını sürecek, maddi anlamda rahatlayacak, eğer evli ve çocuk sahibi değilse çocuk sahibi olacak bir insana işaret eder. Sessizce ağlamak bağıra çağırarak ağlamaktan daha hayırlıdır. Eğer rüyanızda bağıra çağıra ağladıysanız dünyada sürdüğünüz sefaların artık sonuna geldiğinizi, eğer dikkat etmezseniz maddi ve manevi açıdan sıkıntıya düşeceğinizi işaret eder. Rüyada gözyaşlarınızın yanağınızın üzerinden akması, sevinmeye ve mutlu olacağınız bir durumla karşı karşıya kalmaya; gözyaşlarınızın çoğalarak bütün yüzünüzü kaplaması ise çok müjdeli bir haber almaya delalet eder. Eğer rüyada ağlarken makyajınızın aktığını ve yüzünüzün hatta elinizin her yerine bulaştığını gördüyseniz şuan yaşadığınız mutluluğun geçici olduğunun ve kısa bir süre sonra son bulacağının habercisidir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk gerçek hayatta çevrenizde yardıma ihtiyaç duyan, ilginizi bekleyen ve muhtaç durumda bulunana insanların varlığını gösterir. Ağlayan bir çocuğu teselli ettiğinizi görmeniz, kalbinizin insan sevgisiyle dolu olduğunun, insanlara karşı merhamet dolu olduğunuzun ve onlara yardım etmek için elinizden geleni yaptığınızın yani fedakar olduğunuzun göstergesidir. Rüyanızda ağlayan çocuk kız çocuğu ise çevrenizde bulunan bir bayana yardım eli uzatacağınızı, rüyanızda ağlayan çocuk erkek çocuğu ise çevrenizde bulunan bir erkeğe yardım elinizi uzatacağınızı gösterir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ağlayan kadın görmek, gören kişinin çok merhametli, iyi kalpli, naif ve ince bir ruha sahip olduğunu ve insanlara, doğaya ve her şeye karşı bir merhamet, ilgi içerisinde bulunduğunu göstermektedir. Rüyada ağlayan bir kadın görmek bazen de kişinin içinde bulunan ağlama isteğini de yansıtır. Böyle bir rüyayı genelde gerçek hayatta ağlayamayan ya da göz yaşlarını sadece yalnızken akıtan insanlar görmektedirler. Gündelik hayatında çeşitli sıkıntıları, dertleri olan ve bunlardan kurtulmak isteyen bir kimsenin, bu duygularını ağlayarak dile getirme arzusunun dışa vurumdur.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.