Rüyada ahşap ev görmek ne anlama gelir

Rüyada ahşap ev görmenin anlamı.

Rüyada ahşap ev görmek yanlış anlaşılmalara, suçlamalara veya suçlananlara veya tam tersine kutlanmaya, birilerinin sizden gururlanmasına delalettir.

Ahşap evde kalmak

Rüyada ahşap evde kaldığınızı görmek ilişkiniz de sorunlar yaşanacağına ve karşı tarafın sizi yanlış anlayacağına işarettir.

Başkasının ahşap evini görmek

Bir başkasının ahşap evini görmek yeni tanıştığınız kişilere ön yargı ile yaklaşıp suçlamamanız gerektiğine delalet eder.

Ahşap ev yaptırmak

Ahşap ev yaptırmak aklınızda bazı soru işaretleri olduğuna ve bu soru işaretlerini partneriniz yardımı ile çözeceğinize yorumlanır.

Ahşap evi temizlediğinizi görmek

Ahşap evi temizlediğinizi görmek kalabalık bir grubun içine gireceğinize, ilk zamanlar kendinizi yalnız hissetseniz de yeni kişilerle tanıştıkça ortama alışacağınıza işarettir.

Ahşap evi satın aldığını görmek

Ahşap ev satın almak size verilen bir görevin üstesinden geleceğinize fakat bazı eksikler nedeniyle zor durumda kalacağınıza işarettir.

Ahşap ev sattığınızı görmek

Ahşap ev sattığınızı görüyorsanız iş veya okul hayatınızda gösterdiğiniz başarılarınızla ailenizi gururlandıracağınıza delalet eder.

Eski ahşap ev görmek

Eski ahşap ev görmek ailenizden küçük yaştaki bir kız çocuğu ile bir konuşma yapacağınıza ve bu konuşmanın fikirlerinizi bazı yönlerden değiştireceğine yorumlanır.

Yeni ahşap ev görmek

Rüyada yeni, şık ahşap ev görmek partnerinizin iş nedeniyle seyahate çıkacağına ve bu seyahat sonun da elinize toplu bir paranın geçeceğine veya eşinizin işinde terfi alacağına işarettir.

Ahşap evde oturduğunuzu görmek

Rüyanızda ahşap evde oturduğunuzu görmek, sizin için çok hayırlı bir işe başlayacağına ve o işten menfaat göreceğine yorumlanmaktadır.

Virane ahşap ev görmek

Eski virane ve yıkılmak üzere olan ahşap ev gördüyseniz hastalığa delalettir. Bu sebeple sağlığınıza biraz daha özen göstermelisiniz. Aksi takdirde hastalığınızın derecesi ileri boyuta taşınır.

Ahşap eşya görmek

Ahşap eşya, hayra tabidir. Eski ahşaplar ise, hastalığa yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.