Rüyada akan su görmek ne anlama gelir

Rüyada akan su görmenin anlamı.

Rüyada akan su görmek, rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu, sağlıklı uzun bir hayata sahip olacağına, maddi ve manevi sıkıntılarını atlatıp kafası rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin aslında çok çetrefilli, zor yollardan geçtiği, çevresindeki kötü niyetli insanlara zaman zaman uyduğu için çıkmazlara girdiği fakat belli bir bedel ödediği ve bu ödediği bedel nedeniyle artık maddi ve manevi huzura kavuştuğu şeklinde yorumlanır. Rüyada akan su aslında temelde ferahlık, rahatlama anlamına gelir. Rüyada akan su görmek, rüya sahibinin diğer insanlara göre daha uzun ömürlü olacağını, hatta torunlarının torunlarını göreceğini ve yaşlandığı zaman ailede çok değer göreceğini ve el üstünde tutulacağını işaret eder. Eğer rüya sahibi bir işverense çok önemli bir karar vermek üzere olduğunu bu nedenle de kararsızlık yaşadığını fakat en karamsar olduğu ve karamsarlıkla verdiği kararın zamanla aslında doğru karar olduğunu anlayacağını delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi evli ise hayatında eşiyle ilgili ufak sayılabilecek fakat can sıkan tatsızlıklar yaşadığı fakat kısa bir zaman sonra bu tatsızlıkların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi hasta ise ve rüyasında akan bir suda yıkanıyorsa şuan var olan hastalığını biraz daha azmeder ve inanırsa atlatacağı ve belli bir zaman sonra eski sağlığına kavuşacağını işaret eder.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek, sıkıntıya ve huzursuzluğa delalet edilir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağı, hayatına huzurlu ve mutlu bir şekilde devam edebilmesi için bazı önemli kararlar alıp bazı yol ayrımına gidebileceğini işaret eder. Rüya sahibi evli ise çevresindeki başka iyi niyetli olmayan kişilerin yüzünden ailesi, eşi ve çocuklarıyla sıkıntılar yaşayacağı, özellikle eşi ile sözlü münakaşalara girip haksız çıkacağı bir dönem yaşayacağı fakat olayların üzerinden biraz zaman geçtikten sonra onları bu duruma sokan ve iyi niyetli olmayan kişinin yapacağı itiraf sonrasında eşlerin aralarının düzeleceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bekar ise hayatında şuan var olan kişinin anne ve babasının bu ilişkiyi onaylamadığını ancak uğraşmalar ve sarf edilen emekler sonrasında ancak onay vereceklerini delalet eder. Eğer rüyada bulanık suyu gören kişi bir öğrenciyse derslerinde sıkını yaşadığı, arkadaş ilişkilerinde de biraz çekingen olduğu bu nedenle de içine kapanık, ürkek biri olduğunu delalet eder. Eğer rüyada akan bulanık su giderek çamurumsu akıyorsa, rüya sahibinin aniden karışık bir durumla karşı karşıya geleceği ve çok çabuk karar vermesi gerekeceği ve kişinin de eğer ailesinin nasihatini dinlemezse yanlış olan kararı alacağına ama ailesinin desteğini alarak karar verirse sonunda mutlu olacağı ve pişman olmayacağı kararı alacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

Rüyada berrak akan su görmek, mutluluğa ve huzursuzluğa delalet edilir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını atlatacağı, hayatına huzurlu ve mutlu bir şekilde devam edeceği ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibi evli ise ailesiyle çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olduğu, çevresindeki insanların rüya sahibinin evliliğine imrenerek ve özenle bakıp konuştuklarını delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise hayatında şuan var olan kişi ile hayatını birleştireceği ve çok iyi bir aile sahibi olup mutlu olacağı ve eşi tarafından çok değer göreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük ve güzel çalışmalar yaptığına ve hayırlı, büyük miktarda paralar kazandığına evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmadığına ve sağlık, başarı dolu bir ömre sahip olunacağına işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada akan berrak su görmek, rüya sahibinin hayattaki son sıkıntısını da yaşayıp artık huzur dönemini yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek, rüyayı gören kişinin azmi, hırsı ve inatçılığı ile istediğini elde ederek maddi ve manevi kazançlar elde edeceği, elde ettiği güç ile de etrafında bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım edeceği ve sıkıntısı, problemi olan kişilere yol gösterip ışık saçacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada çeşmeden akan su görmek aile büyüklerinden alınan dua anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin aile büyüklerinden alacağı hayır dualarıyla çok büyük adımlar atacağı ve yüksek mevkilere geleceği, eğer öğrenci ise okulda çok başarılı olarak eğitim alanında önemli işlere imza atacak bir mevkiye geleceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada çeşmeden akan sudan içiyor ise rüya sahibi, her anlamda bolluk bereket yaşayacak, hiçbir zaman darda kalmayacak, ne diler veya isterse onu elde edecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akan Suya Girmek

Rüyada Akan Suya Girmek, rüyayı gören kişinin hayatında yenilikler yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibinin yeni bir işe başlayacağı, yeni bir ev alacağı ya da yeni biri ile tanışacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin hayatında yaşayacağı bu yeniliğin de bir dönüm noktası olduğu, o noktadan sonra artık hayattan daha fazla zevk alacağı, aha fazla mutlu olacağı ve hayata dört kolla sarılacağını delalet eder. Bazı alimlere göre rüyada akan suya girmek, kişinin hayatında yaptığından dolayı pişman olduğu ve üzüldüğü bir şey yaptığına ve bu nedenle de vicdan azabı çektiğine ve hep aklında o durum olduğuna ve sonunda bu pişmanlığından kurtulacağı bir fırsat yakalayıp düzeltme fırsatı yakalayacağına ve bu fırsatı iyi değerlendirerek kalbindeki bu yükten kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.