Rüyada akrepler görmek ne anlama gelir

Rüyada akrepler görmenin anlamı.

Rüyada Akrepler Görmek, rüya sahibinin yaşadığı çevrede kendisini doğru yoldan saptıracak, kendisine zarar verecek, zaman zaman aklını karıştırıp doğru değil yanlış kararlar vermesini sağlayacak iyi niyetli olmayan kişiler ile karşılaşacağına işaret eder. Bu kötü niyetli ve fesat insanlarla yeni tanıştığı halde hayatının merkezine alacağı ve bu insanları dinleyip ileride çok pişman olacağı ve hatta bu insanlar yüzünden yakın çevresindeki dostlarını, arkadaşlarını ve ailesinden bazı insanların desteğini kaybedeceğini delalet eder. Rüyada birden fazla akrep görmek, rüyayı gören kişinin bu kendisine zarar veren zararlı kişilere uyarak günahkar olabileceğinin de habercisidir aynı zamanda. Eğer rüyada yatağınızın içinde birden fazla akrep gördüyseniz, rüyayı gören kişinin ailesinden birinden manevi anlamda beklemediği bir darbe alarak sırtından bıçaklandığını hissedeceği ve bu nedenle de o kişiden elini ve desteğini keserek yüz üstü bırakacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küçük Akrepler Görmek

Rüyada Küçük Akrepler Görmek, rüyayı gören kişinin hayatında küçük sorunlarmış gibi görünen ama aslında öyle olmayan yani çözmeye çalıştıkça daha karmaşık bir hal alıp çözülmesi zorlaşan birtakım sorunlar yaşayacağına ve bu sorunların temelinde de aslında çevresinde olan ve kendisinin fark etmediği bazı kötü niyetli insanların olduğuna delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada küçük akrepler görmek, rüya sahibinin çevresinde var olan gizli düşmanlara rivayet edilir. Bu gizli düşmanların rüyayı gören kişiye hiç beklemediği bir anda kazık atacağı, sırtından vuracağı ve rüya sahibini hem maddi hem manevi zarara uğratacağını işaret eder. Rüyada görülen küçük akrepler eğer rüya içinde birbirlerini kovalayıp birbirlerini sokuyorsa, rüya sahibinin çevresinde kendisine zararı dokunan insanların aslında rüya sahibine zarar vermek isterken birden bire kendi içlerinde problemler yaşayıp birbirlerine düşecekleri ve bir türlü anlaşamayacakları ve böylece de rüya sahibinin zarar görmeden olayın iç yüzünü anlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yavru Akrepler Görmek

Rüyada Yavru Akrepler Görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde diliyle, sözleriyle ve tavırlarıyla can sıkan, rüya sahibini kıskanan ve bu nedenle de yoluna taş koymaya çalışan aynı zamanda da rüya sahibine şirin görünmeye çalışan, içten pazarlıklı, gücü ve imkanı olsa rüyayı gören kişiyi maddi ve manevi zarara uğratacak ama o gücü ve fırsatı bir türlü bulamayan bir insanın varlığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibinin canını yakacak fırsat ve gücü bulamadığı için, yaptığı dedikodularla, yargılamalarla ve özellikle başkalarına söylediği yalanlarla rüya sahibinin canını sıkacağını delalet eder. Rüyada yavru akrepler eğer evin mutfağında görüldüyse, rüya sahibine zarar vermek isteyip de uygun ortamı bulamayan birkaç düşmanın birlik olup rüya sahibinin evine, odasına ya da mutfağına girerek hocalar aracılığı ile yaptığı muska ve benzeri bazı zararlı duaları rüya sahibine zarar vermesi için kullanacakları ve rüyayı gören kişinin de bu durumdan olumsuz etkilenip rahatsız olacağını ama hiç farkında olmayacağını, o kişilerden hiç şüphe duymayacağını delalet eder.

Rüyada Siyah Akrepler Görmek

Rüyada siyah akrepler görmek, rüyayı gören kişi eğer işyeri sahibi ise yeni bir işyeri sahibi daha olacağı, maddi anlamda daha da rahatlayacağı, ticari yaşamında biraz daha öne çıkacağı, rakiplerine fark atacağı ve gücünü elinde tutacağını işaret eder çünkü rüyada birden fazla siyah akrep görmek maddi anlamda gücün, kuvvetin toplanması olarak yorumlanmaktadır.  Eğer rüya sahibi evli ise çocukları ya da kendi aile büyükleri tarafından maddi anlamda yüksek bir gelire sahip bir ev ya da arsa gibi bir hediye ile onurlandırılacağı, bekar ise akraba çevresinde maddi durumu çok iyi ve yerinde olan bir iş sahibi ile tanıştırılıp, tanıştıktan kısa bir süre sonra da evlilik kararı vereceği anlamına gelir. Eğer rüyada görülen siyah akrepler ateş yakılarak öldürülüyorsa, rüya sahibinin kendisine sunulan çok büyük bir fırsatı elinin tersiyle iteceği ve bu nedenle de ilerleyen zamanlarda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada görülen siyah akrepler terlik ya da başka bir cisim ile ezilerek öldürülüyorsa, rüya sahibinin maddi anlamda çok büyük bir hayır yapacağı, mülkünü, maaşını ya da arabasını durumu iyi olmayan birine ya da herhangi bir vakıf veya kuruma bağışlayacağını bu yüzden de eskiden yapmış olduğu ve kendisini vicdanen rahatsız eden bir yanlıştan dolayı vicdanen huzur bulacağını düşünerek bağışlayacağını rivayet eder.

Rüyada Akrepleri Öldürmek

Rüyada Akrepleri Öldürmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde var olan ve sürekli rızkına ortak olan, kazancını bir şekilde kendisine harcayan ve rüya sahibinin canını sıkan aynı zamanda başarısını engelleyen ve onu kıskanan kem gözlü bir insanın olduğunu ve rüya sahibinin de bu insanın farkında olduğu ve kendisine yaşattığı zararlardan dolayı bu insanla artık bağını koparacağına işaret eder. Eğer rüyada öldürülen akrepler ezilerek öldürülüyorsa rüya sahibinin çevresinde kendine zararı olan insanlara zarar vererek, maddi anlamda kayba uğratarak bütün bağını keseceği ve bir daha da hiçbir şekilde o insanlarla yüz yüze gelmeyeceğini böylece kazancının, rızkının bollaşıp şansının delalet eder. Eğer rüyada öldürülen akrepler ateş yakılarak öldürülüyorsa rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine zararı olan insanları tatlı dili ile açık açık konuşarak ve dostane bir tavırla uzaklaştıracağı ve o insanla çok seyrek de olsa zaman zaman aynı ortamda yüz yüze bulunacağını böylece kazancının, rızkının bollaşıp şansının artacağına rivayet eder.

Rüyada Zehirli Akrep Görmek

Rüyada Zehirli Akrep Görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde dostu olarak düşündüğü ama öyle olmayan kötü bir insanın sözüne kanarak yaşayacağı bir felaket sonucu derin bir kedere düşeceği, çevresindeki diğer yakın çevresinin desteğini kaybedeceği, üzüleceği, ağlayacağı ve çok pişmanlık duyacağını işaret eder. Rüyada görülen zehirli  akrep eğer  rüya sahibini sokuyorsa, rüyayı gören kişinin çaresi olmayan bir derde düşeceği bu nedenle de gittiği, çaldığı her kapının yüzüne kapanıp yardım alamayacağını rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.