Rüyada alkışlamak görmek ne anlama gelir

Rüyada alkışlamak görmenin anlamı.

Rüyada alkışlamak, hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin yaşamında büyük ve ses getiren projeler içinde olacağını, bazı başarılara imza atacağını, adından da yaptıklarından da çevresi tarafından övgüyle bahsedileceğini ve gurur kaynağı olacağını delalet eder. Yapılan emeklerin, uğraşılan emeklerin boşa gitmeyeceğinin hatta biraz daha azimle beklenenden daha çok ve bereketli bir gelirin elde edileceğini, şansın ve bahtın açık olduğunun habercisidir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada alkış çalmak, rüya sahibinin yaşamında dış görünüşüne oldukça önem veren, giyimde özellikle renk uyumuna ve kaliteye önem veren, çevresindeki insanları da giyim ve kuşamlarıyla değerlendiren bir kişiliğe sahip olduğunu rivayet eder. Kişinin hem karizmatik olduğunu hem de çevresinde kendi gibi karizmatik ve etkileyici insanların bulunmasını istediğini işaret eder. Rüyada bir düğünde gelin ve damadı alkışlamak, rüyayı gören kişinin yakında nişan, düğün ya da başka bir kalabalık bir toplantıya gireceğini burada yeni bir insanla tanışacağını ve çok zaman geçmeden bu insanla hayatını birleştirme kararı alacağını ve bu mutluluğunu da bütün çevresiyle paylaşacağını ve çevresinin, ailesinin onay ve desteğini alacağını delalet eder. Rüyada camide cenazeyi alkışlamak, rüya sahibinin şer gibi görünen bir olay yaşayacağı ve maddi anlamda kayba uğrayacağı fakat bunun ardından çok hayırlı ve bol kazançlı işlere atılacağını ve hem kendisi hem de çevresine faydası dokunup birçok kişiye maddi anlamda yeni kapılar açacağını rivayet eder. Yaşanılan bu olumsuz olay rüya sahibi için aslında anahtar niteliğinde hayırlı olanı yaşaması için bir araç olacaktır. Rüyada şarkı söyleyen birini alkışlamak, rüyayı gören kişinin çok ünlü bir insanla karşılaşacağını, o insan sayesinde iş kolunu değiştireceğini, hatta işler yolunda giderse ünlü olabileceğini ve çevresinde çok konuşulan ve imrenilen biri haline geleceğinin göstergesidir.

Rüyada Alkışladığını Görmek

Rüyada alkışladığını görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve çok müşkül bir sorun içinde bulunan bir kişinin varlığına işaret eder ve rüya sahibinin de bu insana yardım ederek sorununu çözeceğine ve bu nedenle de kendi işlerinin yoluna gireceğine ve bol, bereketli kazançlar elde edeceğine rivayet edilir. Rüyada anne veya babanın alkışladığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresi tarafından hiç beklenmedik bir anda maddi olarak bir destek alacağını ve bu sayede yeni bir iş yeri açacağını veya bir ev, araba gibi maddi getirisi yüksek bir eşya alacağını işaret eder. Rüyada başka birinin kendini alkışladığını görmek, kişinin çevresinde bulunan ama samimiyetinin çok kuvvetli olmadığı biri vasıtasıyla yeni bir ortama gireceğini ve bu ortamda çok dikkat çekerek adından çok bahsettireceğini ve çok zaman geçmeden de bu ortamda kendisini beğenen birinin rüya sahibine çok güzel ve hayırlı bir teklifle geleceğini delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada alkışladığını görmek, kişinin iş hayatında hayırlı çalışmalar yaptığına, bu çalışmalar sayesinde adından sık sık bahsedileceğine ve iş hayatında bir üne kavuşacağına ve daha sonraki çalışmalarında da daha çok para kazanacağına işaret eder.

Rüyada Birini Alkışlamak

Rüyada birini alkışlamak, genel anlamda rüya sahibinin çevresindeki birine yardım elini uzatacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin sağlığı yerinde olmayan bu nedenle de çalışıp evine maddi anlamda destek olamayan birine maddi destek vereceğini, o kişiden de çok hayır duası alacağını işaret eder.  Rüyada birini alkışlamak verilen sözlerin tutulması gerektiğinin de habercisidir. Rüyayı gören kişinin uzun zaman önce birine söz verdiğini fakat bu sözünü tutmadığını hatta unuttuğunu bu nedenle de işlerinin yolunda gitmediğini, istediği hiçbir şeyin olmadığını fakat bu sözünü yerine getirirse yolunun da bahtının da aşılacağını delalet eder.  Gerçekleştirmediği takdirde ise tam tersine büyük bir üzüntü yaşayacağının, kazancının bereketinin kaçacağının, uzandığı her dalın elinde kalarak sorunlarını başarıyla çözümleyemeyeceğinin habercisidir. Rüyada sevgiliyi ya da eşi alkışlamak, rüya sahibinin yapacağı hayırlı bir davranışla eşinin ya da sevgilisinin gönlünü hoş edeceğini, partneri ile aralarındaki bağın daha da güçleneceğini ve sıkıntıların üstesinden kolaylıkla ve tartışma olmadan geleceklerini rivayet eder.

Rüyada Başbakanı Alkışlamak

Rüyada başbakanı alkışlamak, rüya sahibinin talihinin ve şansının hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir şekilde değişeceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin umutsuzluğa düştüğü, sorununu bir türlü çözemediği ve bu nedenle de bunalıma girdiği bir anda kendisinden üst mevkide olan biri vesilesiyle, onun yardım eliyle sorununa çare bulacağını işaret eder. Kişinin kazancının bu yardım sonrasında artacağını ve kazancının bereketlenip helal bir hale dönüşeceğini delalet eder. Rüyada başbakanı kendi evinde misafir etmek ve alkışlamak, kişinin evladının ileride çok büyük bir makam sahibi olacağına ve elde etiği mevki ile başta ailesi ve akrabaları olmak üzere yardıma muhtaç insanlara yardım edip herkes tarafından sevileceğine ve çok hayır duası alacağına delalet eder.

Rüyada Cenazeyi Alkışlamak

Rüyada cenazeyi alkışlamak, rüya sahibinin şer gibi görünen bir olay yaşayacağı ve maddi anlamda kayba uğrayacağı fakat bunun ardından çok hayırlı ve bol kazançlı işlere atılacağını ve hem kendisi hem de çevresine faydası dokunup birçok kişiye maddi anlamda yeni kapılar açacağını rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada cenazeyi alkışlamak, rüya sahibinin çevresinde çok hoşuna gitmeyen, lakayt olduğunu düşündüğü ve haz almadığı bir kişi ile aynı bir işe girmek zorunda kalacağı fakat bu durumdan hiç de memnun olmayacağını işaret eder. Kişinin bu iş ortaklığından memnun olmadığı için de en yakın zamanda bu ortaklıktan iyi paralar kazansa da vazgeçeceğini ve kendisinin hoşuna giden başka biri ile yeni bir ortaklık kuracağını delalet eder.

Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlanmak, rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman sonra çevresi tarafından taktir göreceğini işaret eder. Eğer rüya sahibi eğitim hayatına devam ediyor ise, kişinin öğrencilik hayatında çok başarılı olacağını, okuduğu bölümde çok ilerleyerek yüksek bir mevkiye  geleceğini ve yakın çevresi tarafından övgü dolu sözlerle bahsedileceğini delalet eder. Eğer rüya sahibi iş hayatında ise, çok yakın zamanda kendi iş yerini açacağını, işlerini de kısa bir zamanda büyütüp başkalarına ekmek kapısı haline geleceğini ve çevresi tarafından parmakla gösterilen ve imrenilen biri olacağını delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.