Rüyada alkol içmek görmek ne anlama gelir

Rüyada alkol içmek görmenin anlamı.

Rüyada alkol içmek, rüyayı gören kişinin çok da iyi olmayan hatta hayırsız diyebileceğimiz olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şaşkınlık yaşayacağına, kararsız kalacağına, bu nedenle de çıkmaza düşüp hayırlı olmayan durumlar yaşayacağına, çevresinde güvendiği ve kendisine zarar vermez gözüyle baktığı kişiler tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. Rüyada alkol içtiğini gören kişi, yaşadığı ve üzüldüğü, aynı zamanda anlam veremediği olumsuz olaylar karşısızda tabiri yerindeyse akıl tutulması yaşayacak ve doğru olmayan kararlar verecektir. Rüyada su kenarında alkol içmek, çevrede hayır gibi görünen olaylar yaşanacağına, bu olaylara hem rüya sahibinin hem de çevresindeki insanların sevineceğine fakat kısa bir zaman sonra aslında hayır gibi görünen bu durumun şer dolu ve insanlara zarar veren bir hal alacağına ve rüya sahibinin de bu durumdan sorumlu tutulup çevresindeki insanlar tarafından dışlanıp hor görüleceğine rivayet edilir. Rüyada kendi evinde alkol almak, rüyayı gören kişinin kendi yakın çevresinden birinin, yine kendi ailesine zarar vereceği, rüya sahibinin de bu kötülüğü görmezden geleceği bu nedenle de rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceği, kazancının bolluk içinde olmayacağı, istek ve dileklerinin kabul olmayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, kişinin çok üzüldüğü, moralini bozduğu ve içten içe sürekli kederlenmesine neden olan bazı olaylar yaşadığı ve bu olaylardan duyduğu hem üzüntü hem de kızgınlığı ansızın öfke patlaması şeklinde etrafı ile paylaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu nedenle de rüyada içki içmek büyük ve üzüntülü aynı zamanda stresli günlerin yani çok da hayırlı olmayan günlerin yaşanacağının habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada şarkı söyleyerek içki içmek, yaşanacak bu zor ve stresli günlerin rüya sahibinin etrafı tarafından duyulacağı, rüya sahibinin bu nedenle kınanıp dışlanacağı ve yakın çevresinden destek bulamayacağı bu nedenle de çıkmaza girip hem maddi hem manevi bazı kayıplar vereceği şeklinde rivayet edilir. Rüyada ağlayarak içki içmek, rüyayı gören kişinin hayırlı olmayan bir olay yaşayacağı, çok üzüleceği, ağlayacağı ama belli bir zaman geçtikten sonra bu hayırsız olayı aslında daha güzel ve hayırlı olan başka bir olayı yaşamak için yaşadığını fark edip artık üzülmeyeceğini işaret eder.  Bazı rüya alimlerine göre, rüyada içki içtiğini gören bir kimsenin içinin de dışının da bir olduğunu, kalbinin temiz olduğunu ancak yaşadığı hayırsız olayların etkisiyle bazı yanlış davranışlarda bulunduğu ve yanlış yola saptığını işaret eder.

Rüyada Viski İçmek

Rüyada viski içmek, kişinin gerçek yaşamda belli bir şana, şöhrete sahip olduğunu fakat bu şanın da şöhretinde boş olduğunu ve aradan belli bir zaman geçtikten sonra bu durumun rüya sahibini olumsuz etkileyeceğini delalet eder. Rüyada viski içmek, yolunda giden bir durumun belli bir zaman sonra aksi bir hal alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin rahatı bol, lüks bir hayat sürdüğünü, konfor ve bolluk içinde olduğunu gösterir. Fakat bu rüya, rüya sahibinin bu rahatlık içinde olmasının kendine hayırlı olmadığını, bu durumun çok geçmeden son bulup aksi bir hal alacağını, zor ve talihsiz günlerin yaşanacağını rivayet etmektedir. Bazı rüya bilginlerine göre rüyada viski içmek, rüya sahibinin kendisini çok derinden etkileyen ve üzüldüğü bir olay yaşadığını, bu olayın öcünü almak için çok uğraşıp bunu başaracağını ve bu yüzden de rahatlayıp sevineceğini fakat belli bir zaman geçtikten sonra vicdanına yenik düşerek öc aldığı için pişmanlık yaşayacağını işaret etmektedir.

Rüyada Bira içmek

Rüyada bira içmek, rüya sahibinin yakın çevresindeki inanlarla, hiç beklemediği bir anda, ansızın bir gelişme yaşayacağına işaret eder.  Bu durum olumlu ve sevindiren bir durum olabileceği gibi aksine üzüntüye boğan ve keder verici bir durum da olabilir şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada içilen bira sonrasında kusuluyorsa, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda ani ama olumsuz bir olay yaşayacağı, bu durumdan dolayı kısa bir zamanda karar vermesi gerekeceği ve rüya sahibinin de yanlış bir karar vererek üzüleceği ve pişman olacağını delalet eder.  Rüyada bira içerken ağlamak, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden biri tarafından hiç beklemediği bir anda ihanete uğrayacağı, ona anlattığı bir sırrını o kişinin herkese anlattığını bu nedenle de rüya sahibinin intikam duygusuyla dolup taşacağını ve uygun bir zamanını kollayarak intikamını alacağını işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüyada bira içmek, temkin gerektiren bir rüyadır. Yani rüyasında bira içtiğini gören kimseler gerçek hayatlarında her şeye karşı hazırlıklı olmalı her an herkesten ihanet veya kötülük bekleyerek temkinli olmalıdırlar.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.