Rüyada anırmak görmek ne anlama gelir

Rüyada anırmak görmenin anlamı.

Rüyada kendinizin eşşek olup anırdığınızı görmek yapılan bir şeye karşı artık tahammülünüzün kalmadığının ve bu konuyla ilgili yapılabilecek bütün yolların tükendiğinin işaretidir. Rüyada eşşek şekline girmeden anırdığınızı görmek içinden çıkamadığınız ciddi bir üzüntü içinde olduğunuza delalet eder. Rüyada anırır gibi bir insana bağırmak derdinizi bir insana anlatmak için büyük bir istek duyduğunuza delalet eder.

Rüyada bir eşşeğin anırdığını görmek, memleketinizden bir haber alacağınızın işaretidir. Eğer bu anırma sesi sizi huzursuz ediyorsa köyden gelecek haber can sıkıcıdır ancak güzel neşeli bir günde anıran bir eşşeğin sesi ise köyden gelecek güzel bir habere işare eder.

Rüyada birden yaşadığınız yerde hayvan anırma seslerinin yükseldiğini hepsinin birbirine eşlik ettiğini ve anıraral cevap verdiğini duyuyorsanız ve bu sizi huzursuz ediyorsa hayatınıza beklenmedik bir misafir geleceğinin işaretidir. Rüyada cılız bir anırma sesi duymak söylemek istediklerinizi söylemekten çekindiğinizin ve sırtınızda çok ciddi bir yük taşıdığınız şeklinde yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.