Rüyada antrenman görmek ne anlama gelir

Rüyada antrenman görmenin anlamı.

Rüyada antrenman yapmak zorlu bir işe hazırlanmaya delalet eder. Yapılacak işlerin özveri gerektirdiğine, zorlu bir yola girileceğine ve sabırlı olunması gerektiğine işarettir.

Rüyada antrenman yaparken bir rahatsızlık geçirmek canının istediği şeye ulaşmaya çalışırken bir takım sıkıntılar yaşayacaksınız demektir.

Rüyada bir başkasının antrenmanını izlemek bir başkasının başarısına tanık olacağınızın işaretidir. Eğer antrenmanı izlerken huzursuzsanız o kişinin işini kıskanacaksınız onun haketmediğini düşüneceksiniz demektir. Eğer antrenmanı izlerken gururlanıyorsanız o kişinin işindeki başarısı için çok sevineceksiniz mutlu olacaksınız demektir. 

Rüyada antrenman yapmadan spora ya da aktiviteye başladığınızı görmek bir işe hazırlıksız ve az bilgi ile girişeceksiniz ve bu hazırsızlığın sıkıntısını yaşayacaksınız demektir.

Rüyada antrenman yapmak için yola çıktığınızı ancak oraya değil başka bir yere gittiğinizi gördüyseniz başlamaya niyetlendiğiniz bir işten vazgeçeceksiniz ve nihayetini getiremeyeceksiniz demektir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.