Rüyada aptes görmek ne anlama gelir

Rüyada aptes görmenin anlamı.

Bilindiği üzere abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir. Rüyada abdest aldığını görmek, hayra, sevince ve mutluluğa delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, günahkar ise huzur bulur, iyilik tarafı artar, her türlü mutluluğa erişebilir.

Abdest, güzelliğin, temizliğin, iyiliğin ve huzurun anahtarıdır. Tanıdığı bir kişinin kendisinin başı ucunda abdest aldığını görmek ise, gam ve kedere düşmekle tabir olunur.

Sıcak su ile abdest almak kedere ve hastalığa, Hamam ve sokak gibi yerlerde abdest almak yüz kızartıcı bir duruma, gizlenen sırların açığa çıkmasına, Yatakta uzanır vaziyette abdest almak eş ve dostundan ayrılmaya,

Oturduğu odada abdest almak artık orada oturmamaya, Deniz kenarında yahut çöplük gibi yerlerde abdest almak üzüntüden kurtulmaya ve hastalığın geçmesine,

Abdest suyundan içmek hayır ve iyiliğe, korkudan emin olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete delalet eder.

Rüyada abdest alınırken görülmesi, o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir.

Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir. Genellikle ferahlamaya işaret eder. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.