Rüyada araba satın almak görmek ne anlama gelir

Rüyada araba satın almak görmenin anlamı.

Rüyada araba satın almak rüya sahibinin uzun zamandır almak istediği, hayalini kurduğu bir şeyi almasına, kazanmasına, elde etmesine işarettir. Kişi yaptığı işlerin sonucunda bir mükafat görecektir.İş hayatında ilerlemeye, daha iyi bir konuma gelmesine işarettir. Rüya sahibinin maddi anlamda zenginleşeceği, rahata ereceği bir dönemdir. Hayat standardı belirli bir oranda yükselir. Rüya sahibi yeni bir araba satın alabilir. Araba ile farklı bir mekana gidilir. Kişi yaşadığı yeri, işi değiştirebilir. Daha iyi bir ev satın alıp buraya taşınabilir. Yeni ve daha iyi bir işe başlayabilir.

Rüya sahibinin aile hayatında kendisinden kaynaklanmayan problemler yaşanabilir, kişi bu problemleri çözecektir. İkili ilişkiler açısından pozitif olacak bir dönemdir. Kişi bekar ise yeni biriyle tanışabilir. Hayatına farklı kişiler girebilir. Rüya sahibi zor işlerin üstesinden gelerek çevresindeki insanların takdirini ve beğenisini kazanacaktır. Tanınan ve aranan bir kimse olur.

Rüyada araba satın almak bazı rüya yorumcularına göre kişinin mala ve mülke düşkün bir kimse olduğunun işaretidir. Dünya malına çok fazla değer veren kişinin mal ve mülk sahibi olma sevdası içinde olduğunun göstergesi olmaktadır. Kişi herhangi bir yolla mal sahibi olur.Bu kazanç eğer haram yolla geldiyse yakın zamanda büyük bir felaketle karşılaşılabilir. Ancak para helal yolla kazanılmış ise rüya sahibinin malına mal, mülküne mülk katar. Zenginleşmek, bereket demektir.

Rüyada beyaz araba satın almak

Rüyada beyaz araba satın almak rüya sahibi için hayırlı sonuçlar doğurur. Kişinin masum ve iyi dilekleri vardır. Yaşı ilerledikçe daha iyi şeyler yapmaya devam edecektir. Bu rüya kişinin güzel ve temiz hayalleri olduğuna işarettir. Kişinin yanındaki insanlara yardımı ve iyiliği dokunur.Bu iyiliklerin mükafatını yakın zamanda görecektir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada beyaz araba almak, evliliğe, gelinliğe benzetilir. Kişi yakın zamanda evlilik yolunda bir adım atar. Eğer hayatında bir kimse yok ise yeni biri ile tanışabilir. Rüya sahibi bayan ise, evlenir, yeni bir eve ve arabaya sahip olur. Rüya sahibi yakın zamanda güzel bir haber alabilir. Çok sevdiği biri tarafından ziyaret edilebilir.

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek rüya sahibinin çevresindekilerin dikkatini üzerine çekeceğine işarettir. Bu dikkat çekme durumu kötü anlamda değil iyi anlamdadır. Rüya sahibi yaptığı işlerdeki başarısından dolayı çevresinden takdir ve beğeni toplar. Övgüler alır. Rakipleri tarafından kıskanılacağı işler başarır. İş hayatında yükselmesi, kademe atlaması muhtemeldir. Maddi anlamda sıkıntılarını giderecek bir döneme girecektir.  Borçları varsa rüya sahibi bu borçlardan kurtulur. Mal sahibi olur, yeni şeyler satın alır. Yeni araba veya ev satın alır. Rüya sahibinin gördüğü araba yeni ise kazancı bol olur. Aldığı mülkler artar. Eğer rüya sahibinin gördüğü araba eski bir araba ise kazancı beklediği ölçüde olmaz.

Rüyada araba sürmek

Rüyada araba sürmek rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk istek dahilinde veya mecburi olabilir. Kişi iş hayatında veya aile hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle bulunduğu yerden ayrılmak zorunda kalabilir. Yeni bir sahibi olarak farklı bir ortama taşınılabilir. Yaşanan sorunlar nedeniyle kişi kendi isteğiyle bulunduğu yerden uzaklaşmak, ailesinden uzaklaşmak isteyebilir. Bu gibi durumların dışında, tayin, atanma, üniversiteye yerleşme gibi nedenlerden ötürü kişi isteyerek veya istemeyerek de olsa kendi yaşadığı yerden ayrılmak zorunda kalabilir. Rüya sahibi hayatı adına çok önemli kararlar alacaktır. Verdiği kararlar zaman içerisinde rüya sahibinin pişman olmasına, zorluklarla karşılaşmasına neden olabilir.

Rüyada siyah araba görmek

Rüyada siyah araba görmek, rüya sahibinin talihsiz bir haber alacağına işaret eder. Kişinin uzaktaki bir yakınının ölüm haberini alınacağına delalet eder. Rüya sahibi çok değer verdiği, sevdiği birini ya da bir devlet büyüğünün, ünlünün, liderin ölümü ile sarsılacak ve çok şaşıracaktır. Siyah araba kimi rüya yorumcularına göre cenaze arabası şeklinde de yorumlanır. Ölen kişinin arkasından tutulacak yasa, yaşanacak üzüntüye, özleme işaret eder. Rüyada siyah araba görmek genel olarak olumsuz manalara gelmektedir. Ancak rüyada görülen araba çok yeni ve lüks bir siyah araba ise çok farklı manalara gelebilir. Kişi resmi makam sahibi biri ile yakından bir görüşme gerçekleştirebilir. Kendisi böyle bir makama yükselebilir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.