Rüyada arabanın çalınması görmek ne anlama gelir

Rüyada arabanın çalınması görmenin anlamı.

Rüyada arabanın çalınması kişinin geçmişte yapmış olduğu hatalı davranışlara işarettir. İsteyerek veya istemeyerek de olsa bir kimsenin kalbini kırmış, o kimseyi maddi veya manevi anlamda bir zarara uğratmış olabilir. Bu durum kişinin bazı insanlar tarafından sevilmemesine, hakkında kötü düşünülmesine işaret eder. Rüya kahramanı ardındaki bu insanlar tarafından beddualar almış olacaktır. Bu kişiler rüya sahibinin çevresinde ise zaman zaman onu engelleyecek davranışlarda bulunacaklardır. Yakın zamanda veya ileride bu kişilerin rüyayı gören kişiye bir zararı dokunabilir. Başına gelen kötülüklerin, felaketlerin büyük bir kısmı bu düşmanlık ve kin neticesinde ortaya çıkacaktır. Rüyada yer alan kişi geçmişte yaptığı kötülüklerden, bazı davranışlardan maddi kazanç elde etmiş ise yakın zamanlarda maddi kayıplar yaşayabilir. Rüyada arabanın yer alması dünyevi kazançlara işarettir. Bu nedenle kişi maddi anlamda büyük zarar edebilir. Evini, arabasını satmak zorunda kalabilir. Zorlama yoluyla da birikimlerinden olabilir.

Rüyada araba çaldırmak

Rüyada araba çaldırmak kişinin gerçek hayatta ihmalkar ve sorumsuz bir insan olduğuna işaret olmaktadır. Geçmişte yapılan hatalar, görmezden gelinen olaylar, ertelenen sorunlar yakın zamanda patlak verecek ve bazı felaketlerle karşılaşılabilecektir. Başa gelen bu felaketlerin asıl sebebi ve sorumlusu rüya sahibinin kendisi ve düşünmeden yaptığı hareketleri olacaktır. Yanlış bir evlilik, dostluk, ortaklık bu rüya sonucunda ortaya çıkabilir. Bu yanlış ilişki rüyayı gören kişiyi hem maddi hem manevi anlamda oldukça büyük bir sıkıntıya sokacaktır. Bu rüya, kişinin aynı zamanda saflığına ve gamsızlığına da işarettir. Yaşananlardan dolayı yorulmuş, bıkmış, sesini çıkaramaz hale gelmiş olan bir kimse olacaktır. Her şeye karşı boş vermiş bir tavır içerisinde olacaktır.

Rüyada araba kaybolması

Rüyada araba kaybetmek birden fazla manalara gelmektedir. Bu manalardan en önemlisi kişinin çok büyük hayalleri  olduğuna işarettir. Bu hayaller kimine göre çok uçuk, imkansız görünebilir. Ancak kişi bu hayalleri gerçekleştirmek adına pek çok fedakarlıklar yapacak, emek verecek gerektiğinde kendisini riske atacaktır. Eninde sonunda elde edecek olduğu hayallerinin daha tadını çıkaramadan, mutluluğunu yaşayamadan bir kimse yüzünden hayallerinden olacaktır. Bu kimse rüya sahibinin ailesinden biri olabilir. Bu kimse yapacağı oyunlar ile rüyanın kahramanını etkileyecek ve hayallerini yaşamasına izin vermeyecektir. Rüyayı gören kişinin psikolojik anlamda oldukça zor dönemler geçireceğine işaret olan bir rüyadır. Bir kayıba, vazgeçişe, zarara işaret olmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, parayı çarçur edip gereksiz harcamaya delalettir. Kişi helal yoldan kazandığı büyük paraları bilinçsizce, plansızca harcayarak oldukça kötü bir duruma düşebilir. Oldukça pişman olacak ancak son pişmanlık fayda etmeyecektir. Sonunda felaketler ile karşılaşılacaktır.

Rüyada araba lastiğinin çalınması

Rüyada araba lastiğinin çalınması kişinin hayattan büyük beklentileri olduğuna ancak bu hayalleri ve beklentileri gerçekleştirmek için yeteri kadar çalışmamasına, özen göstermemesine işarettir. Bu kişi çevresinde kolaycı ve bencil bir kimse olarak bilinir. Yatırım konusunda oldukça cimridir. Eksiklikler, hatalar içerisinde yol kat etmeye çalışır. Her daim önüne bir engel çıkar. Bu engelleri aşmak için dahi çaba sarf etmez. Hayatı akışına bırakarak yaşamayı seven bir kimse olmaktadır. Gerçek hayatta maddi anlamda oldukça tutucu bir kimsedir. Maddi kayıplar yaşamaktan oldukça korkar. Risk almaz. Ancak ilerlemeye devam etmek ister. Çevresindeki onu sevmeyen insanlar tarafından önü kesilecek ve engellenecektir. Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre söz konusu olan kişinin bir başkaları tarafından kötülüğe uğrayacağına işaret olmaktadır. Oldukça dikkatli olmalı ve yakınlarına dikkat etmelidir. Bu rüyayı gören kimse yaşadığı yeri oldukça seven bir kimsedir. Uzun yıllar boyunca evini, mahallesini değiştirmeyeceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada araba çalınması ve bulunması

Rüyada araba çalınması rüya sahibinin çok yakınındakiler tarafından bir kötülüğe uğrayacağına, fesatlıkla karşılaşacağına işarettir. Kötü dönemler atlatacak olan kişi hakkında asılsız dedikodular duyup üzülebilir. Yaşadığı kötü günlerin ardından sıkıntılarının sona ereceği günlerde gelecektir. Bu rüya kişinin yaşayacak olduğu muhtemel olan, gelgitli olayların habercisi olmaktadır. Bu kimse ruhsal açıdan büyük sıkıntılar içindedir ve bir dediği diğerini tutmamakta, tutarsızlıklar, kararsızlıklar yaşamaktadır. Bunun yanı sıra son dönemlerde psikolojisi bozuk olduğundan bir an mutlu ve güler yüzlü iken bir anda mutsuz ve kederli olabilir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.