Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek görmek ne anlama gelir

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek görmenin anlamı.

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek rüya sahibinin ailesinde veya çevresinde evlilik hazırlığı yapan bir kimse olduğuna işarettir. Yakın bir arkadaşı ciddi bir ilişki içerisine girmiş veya girmek üzere olabilir. Yeni bir ilişkinin, aşkın, evliliğin, bebeğin habercisi olarak yorumlanır. Rüyadaki kişinin ailesinde ve yakın çevresinde evlenmek için kısmet arayan bir kimse bulunabilir. Bu rüya eş arayan arkadaş için mutlu bir hadisenin yaşanacağına işaret olur. Rüyayı gören kişi eğer evli değilse çok fazla etkileneceği ve aşık olacağı biri ile tanışır. Bu tanışma kısa sürede evliliğe doğru ilerler. Rüyayı gören kişi eğer evli ise aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacaktır. Hamilelik yaşanabilir. Bu rüya saflığın ve temizliğin sembolü olduğu gibi mutluluğun da habercisidir.

Rüyada gelinlik giyen bir kadın görmek

Rüyada gelinlik giyen bir kadın görmek kişinin hayatına yabancı bir kadın gireceğine işarettir. Bu kadın bir akraba, komşu, öğretmen, arkadaş olabilir ve örnekler çoğaltılabilir. Kişinin hayatına bir şekilde giren bu kadın rüya sahibini mutlu edecek işler yapacaktır. Bu bayan tarafından iyilik görecek ve sevilecektir. Rüyayı gören kişi bu rüyaya göre hayatına giren kadının bir mutluluğuna tanık olacaktır. Eğer bu kimse bir arkadaş ise evliliğini, düğününü görebilir. Bir komşu ise bu komşunun ev sahibi olduğuna, ev satın aldığına tanık olur. Rüyada gelinlik giyen kadın rüyası, kişinin çevresindeki kadınların mutlu ve huzurlu olduğuna işarettir.

Rüyada siyah gelinlik giymek

Rüyada siyah gelinlik giymek rüya sahibinin içini huzursuz eden bazı sıkıntılı durumlar olduğuna işarettir. Siyah renk psikolojik olarak kişinin sıkıntı içinde olduğuna, huzursuz ve karamsar olduğuna, umutsuz olduğuna işarettir. En önemlisi bu renk kafanın ve kalbin karışıklığını, karmaşıklığını ifade eder. Bazı rüya tabircileri bu rüyayı, rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı olmayacak kararlar almasına yorar. Rüya sahibi eğer evli değil ve bekarsa karşısına doğru olmayan bir kişi çıkabilir. Hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılabilir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise o halde bu rüya karı - koca arasında yaşanacak olan çekişmelere, tartışmalara işaret olmaktadır. Beyaz gelinliğin aksi durumlar söz konusudur.

Rüyada kabarık gelinlik görmek

Rüyada kabarık gelinlik görmek rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine işaret olmaktadır. Rüya sahibinin gerçekleşmesi zor ve meşakkatli hayalleri ve planları olabilir. Zorlu bir nişanlılık ve ilişki süreci geçirmiş olabilir. Bu rüya kişinin tüm bu zorlukları aşarak arzularına doyduğuna delalet eder. Kabarık gelinlik bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Gelinliğin sahibi gönlü bol ve eli açık bir kimsedir. Eğer rüyayı gören erkek ise kendisi böyle bir bayan ile evlenir. Rüyayı gören bir bayan ise dilediği gibi bir düğünü, evliliği ve hayatı olacaktır. Mutluluk ve bol kazanca yorulabilir.

Rüyada gelinliğin yırtılması

Rüyada gelinliğin yırtılması rüyayı gören kimsenin hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşmesinin oldukça zor hatta imkansız olması şeklinde yorumlanabilir. Dilediği şeyler gerçekleşmeye yaklaşsa bile asla kişinin istediği gibi olmayacaktır. Hayal kırıklığı şansızlığın işaretidir. Önemli ve özel günlerde yaşanacak olan bir talihsizliğe işaret olabilir. Beraberinde mutsuzluk getirecektir. Evlilik hayatında ve ilişkilerde birtakım sıkıntılara işarettir. Huzursuzluk ve kavga bu sıkıntıların başında gelir. Maddi anlamda olumlu bir gelişme olmayacaktır. Negatif ve olumsuz bir enerjinin açığa çıkacağı beklenir. Aile arasında yaşanacak gerginliklere yorulur. Ayrılık, iflas, ihanet gibi pek çok olumsuzluk yaşanabilir. Yırtılan gelinliğin dikilmesi tüm sorunların halledilmesine, huzura kavuşmaya işaret olmaktadır. 

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.