Rüyada arkadaşının ağladığını görmek görmek ne anlama gelir

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek görmenin anlamı.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek rüyayı gören kişinin başına hayırlı bir olay gelecektir. Arkadaşı aracılığıyla bu habere kavuşacak olan kişi arkadaşını ağlarken görebilir. Arkadaşının ağlaması gerçek hayatta mutlu olmasına, iyi haberler, müjdeler taşımasına, güzel işler yapmasına işarettir. Rüyada ağlayan kişi bir bebek haberi verebilir. Eğer yakın çevrenizde yeni evli bir çift var ise ilk bebeklerinin müjdesini verebilir. Bu rüya bazı yorumculara göre görülen arkadaşın akademik veya iş hayatında önemli başarılara imza atacağı şeklinde yorumlanır. Yeni bir işe sahibi olabilir, mal veya mülk edinebilir. Bir evlilik yaşayabilir. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin mutlu olacağı, sevineceği hayırlı işler olacağına işarettir. Eğer kişi bekar ise yakın zamanda bir kısmet ile tanışabilir. Bu kişi aslında zaten tanınan bir kimse olabilir. Yakınlarınızda bulunan bir kimse ile yollarınız kesişebilir, hazırlıklı olun. Bu rüya sağlık konusunda bazı sıkıntılarınız olabileceğine işaret eder. Ciddi sorunlar olmamakla birlikte bir doktora gitmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaş grubunuzda bazı sorunlar yaşanabilir veya başka sebepler neticesinde görüşmelerinize ve sohbetlerinize ara vermek durumunda olduğunuz bir dönem olacaktır. İş hayatınız beklediğinizden daha yoğun geçecek ve ortamdaki bazı sorunlar canınızı sıkabilecektir. Eğer evliyseniz ve çocuklarınız varsa çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmeye fırsat bulabileceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu rüya rüyayı gören kimsenin ağlayan arkadaşını gerçek hayatta üzdüğü, kalbini kırdığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu tabirde önemli olan ağlayan kişinin üzülerek mi yoksa sevinçten mi ağladığı sorusudur.

Rüyada birinin ağladığını görmek

Rüyada birinin ağladığını görmek kişinin yakın çevresinde yaşanan bazı durumlardan rahatsız olduğuna işarettir. Bu süreç genellikle aile içerisinde gereksiz tartışmaların ve kavgaların olduğu, toplu problemler yaşandığı, huzursuz günler geçirildiği dönemlerdir. Sadece aile hayatında değil bir kimsenin çalıştığı iş ortamında, okuduğu sınıfta bazı sorunları olanlar varsa kişi bu durumdan yani huzursuzluktan rahatsız olarak sıkıntılı dönemler geçirmektedir. Çevresinde yaşananlardan çok bunaldığı, dış ortamdan kendini soyutlamak istediği bir dönem olacaktır. Zamanını daha çok evde tek başına geçirmek isteyecek ve arkadaşları ile arasına bir mesafe koyacaktır. Arkadaşları ile arasına giren mesafe arkadaşları tarafından yadırganabilir, daha fazla huzursuzluk yaratabilir. Bu süreç kişinin daha çok kendiyle baş başa kalıp kafasını dinlemesi gerektiği bir dönemdir. Kişi bekar ve bir ilişkiye sahipse bu sıralar ilişkinin durakladığı, birtakım sorunların yaşandığı bir dönem olabilir. Eğer kişi evli ise eşiyle de arasına istemsiz veya istemli olarak bir mesafe koyabilir ve bazı problemlerin önünü açabilir. Evli olmasını kendisi ile baş başa kalacağı bir zamanı da engellediğinden bu süreci atlatması daha uzun sürecektir. Kişinin hayatında kimse yok ise bu süreçte olması muhtemel değildir. Üzerindeki huzursuzluğu ve baskıyı atmalı, günlük hayatından zevk almaya devam edeceği günlere dönmelidir. Rüyanın sahibi rüyada ağlayan kişiyi tanıyorsa bu kişi ile aralarında direkt olarak bir iletişim yaşanabilir. Aksi gibi bu iletişim bir tartışma şeklinde de olabilir.

Rüyada ağlayan kadın görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek rüyayı gören şahsın bir kadın aracılığıyla kötü bir haber alacağına yorulmaktadır. Bu kadın bir anne, arkadaş, doktor, öğretmen veya bambaşka bir kimse olabilir. Genel olarak kişinin bir bayandan önemli bir haber alacağına işarettir. Kişinin hayatında önemli bir konuda alacağı bir haber olacaktır. Örneğin annesi tarafından ailesiyle ilgili önemli bir haber veya belki bir sorun; arkadaşı tarafından duyacağı bazı sıkıntılar belki dedikodular, üzücü haberler; doktoru tarafından duyabileceği sağlık problemleri; öğretmeni tarafından duyacağı olumsuz haberler olabilir. Genel olarak kişi bazı şeyler öğrenecek ve bu öğrendikleri kendi hayatını birinci dereceden etkileyecektir. Haberleri aldığı kişiler ise mutlaka bir kadın olacaktır. Rüyayı gören eğer evli ise farkında olmadan veya olarak eşini üzmüş olabilir. Bu rüya hem bu duruma bir işaret hem de kişinin aslında pişman olduğuna dair bir kanıt olabilir. Eşinin gönlünü alması gerekmekte ve bunun için fırsat beklemektedir. Eğer evli değil ise hayatında biri olması durumunda ilişkisine zarar verecek bazı davranışlarda bulunduğuna dair de yorum yapılabilir. Rüyada görülen kadın problem yaşanacağının işareti olabilmektedir.

Rüyada ağlamak

Rüyada ağlamak kişinin gerçek yaşantısında içine attığı pek çok sıkıntı olduğuna işarettir. Güçlü bir kimse olması sebebiyle gözyaşı dökerek ağlayamaması iç huzurunu bozmuş ve ruhunu sıkmıştır. Bilinçaltında bu sıkıntının boşalımını yaşayan rüya sahibi gerçek hayatında aynı etkiyi yaşayamamaktadır. Yaşadığı ciddi problemler nedeniyle üzülmüş ve sinirlenmiş olabilir. Kendince bir sorumlu bulamamakta, bulsa bile bu durumu o kişilerle paylaşıp hesabını soramamaktadır. Bilinçaltında yapmak istediği boşalımı rüyasında gerçekleştirebilmektedir. Bu yorum bazı rüya tabirlerinin yaptığı yorumlardan biridir. Diğer rüya tabircileri ise bu rüya hakkında ters manaların işaret olduğunu söylemektedir. Rüyada ağlayan kişi gerçek hayatında mutlu olacak, güzel haberler alacaktır. Bir kimseden duyacağı haberler kendisini sevindirecek, mutluluktan göz yaşı dökebilecektir. İş hayatında başarılara imza atabilir. Uzun zamandır çalıştığı, emek verdiği bir durumun karşılığını alacağı, sabır gösterip beklediği şeylerin meyvelerini toplayacağı bir dönemdir. Pek çok şey kendisine iyilik, güzellik olarak geri dönecektir. Rüya hayatında bir hasat mevsimi olarak adlandırılabilecek bu dönem oldukça verimli ve keyifli bir dönem olacaktır. Rüya sahibi eğer bekar ise aşk hayatında daha önce hiç yaşamadığı bir döneme girer. Bu bilinmezlik olumlu veya olumsuz anlamda olabilir. Rüyadaki göz yaşı ilişkinin mükemmelliğinin yahut kısa ömürlü olmasının da işareti olabilir. Eğer şahıs evli ise aile arasında uzun zaman sürecek önemli bir konu gündeme gelecektir. Aile içinden bir kimse evden ayrılabilir. Bu ayrılık bir evlilik veya boşanma, başka şehre taşınma şeklinde olabilir. Kişinin lise mezunu bir kardeşi varsa kardeş bu zamanlarda üniversite için bir başka şehre gitmek  durumunda kalabilir. Kişinin kendisi veya abla ve ağabeyi evlenip evden ayrılabilir. Rüyada sessizce veya şiddetli ağladığını görmek de rüyanın farklı şekillerde yorumlanmasına neden olur. Ağlama eğer sessiz ise aynı yorumlar geçerlidir. Ancak ağlama şiddetli ise büyük  problemler kapıda olabilir.

Rüyada birinin öldüğünü ve ağladığını görmek

Rüyada birinin öldüğünü ve ağladığını görmek kişinin gerçek hayatında bazı kimseler ile problemleri olduğuna işarettir. Bu kimseler ile yaşadığı problemler nedeniyle kendilerine karşı kin duymakta ancak bu duygusunu gerçek hayatta yansıtamamaktadır. Kendi de bu duyguyu bastırarak kabul etmemektedir. Ancak bilinçaltında yatan gerçek sevmediği insanlar olduğudur. Bu insanlar için istemsiz olarak kötü şeyler düşünmektedir. Gerçek hayatta uyanıkken içine attığı şeyler rüyada gün yüzüne çıkmış ve sevmediği insanların öldüğünü görmektedir. Ağlamak ise gerçek hayatta gülmek olarak tabir edildiğinden bu durumdan aldığı mutluluğu ve sevinci, iç rahatlığını ifade etmektedir. Bu rüya genel olarak kişinin düşmanlarının bulmasını istediği akıbeti işaret etmektedir. Gerçek hayatta bu kişilerin başarısız olmasına, mutsuz olmasına, sorunlar yaşamasına, işlerinden olmalarına işaret olmaktadır. Kişi bunu kabul etmek istemese de bazı kimselerin kötülüğünü düşünmektedir. 

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.