Rüyada arkadaşla kavga etmek görmek ne anlama gelir

Rüyada arkadaşla kavga etmek görmenin anlamı.

Rüyada arkadaşla kavga etmek rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı insanlarla sık sık tartıştığına işarettir. Bu tartışma sebepleri genellikle aşk ve iş hayatıyla ilgilidir. Yaptığını işlerden dolayı sizi kıskanan, engellemek isteyen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerden bazıları tahmin edemeyeceğiniz arkadaşlarınız çıkabilir. Bu rüya kişinin çevresi yani toplum tarafından göreceği bazı tepkilere yorulur. Bu tepkiler genellikle kötü tepkiler olabilir. Bu durumun sebebi rüya sahibinin arkadaşlarına ve ailesine karşı olan yanlış tutumu olacaktır. Genel olarak, eskiden toplum nezdinde tanınan ve sevilen birisi olan bu kişi, yapacağı bazı işlerin neticesinde eski itibarını kaybedecektir. Bu rüya olumsuz manalara gelmektedir. Ayrıca kişinin olumsuz ve üzücü haberler alacağına da işarettir. İş ortamında bazı tartışmalar yaşanabilir. Rekabetin yüksek olacağı bir dönemdir. Kişi yakın arkadaşları tarafından gelen yanlış bir davranışa tanık olabilir. Bazı dengeler değişecek ve parasal sıkıntılar ortaya çıkacaktır. Aileniz ile aranıza biraz mesafe girebilir. Topluma karşı olan tutumunuz, kızgınlığınız aile ilişkilerine de yansıyacak ve bu durum neticesinde bazı sorunlar baş gösterecektir.

Rüyada iş arkadaşıyla kavga etmek

Rüyada iş arkadaşlarıyla kavga eden kişi gerçek hayatta bu kişiler ile rekabet içerisindedir. İş hayatının gerçeklerinden olan rekabet son zamanlarda kendisini çok yormakta ve bunaltmaktadır. Sürekli çalışmak zorunda olmak, yenilenmek kendisini oldukça sıkmıştır. Daima önüne geçmek isteyen, ayağını kaydırmak isteyen iş arkadaşları olduğunu düşünen bu kişi bu durumu kendisine oldukça büyük bir sorun haline getirmiştir. Tüm bunlara rağmen iş hayatında başarılarına devam edecek ve yerini kimseye kaptırmayacaktır. İş arkadaşlarıyla arasında sürtüşmeler yaşanabilir.
Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya tersi anlamlara da gelmektedir. Rüyada iş yerinde iş arkadaşıyla kavga ettiğini gören kimsenin iş hayatında olumlu gelişmeler, yenilikler yaşanacaktır. Bu dönemde rüya sahibi rutinin ve alışılmışın dışında bir şekilde risk alarak yeni atılımlar yapacak ve büyük oranda başarılı olacaktır. Çevresinde kıskanılan biri olur. Kişi yaptıklarından sonra arkasına dönüp baktığında gurur duyacağı, övüneceği bir tablo bırakmak istemektedir. Kendisi bu dönemde çevresindeki kişiler ve ailesi tarafından ' işkolik ' olarak adlandırılabilir.

Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek

Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek kişinin yakın arkadaşı ile arasında yaşanacak olan güzel gelişmelere işarettir. Eğer son zamanlarda yaşadıkları bazı sorunlar var ise bu sorunlar bu dönemde aşılacak ve iki kişi arasındaki ilişki eskisinden daha iyi bir duruma gelecektir. İki arkadaş arasında kısa süren bir kopukluk yaşanabilir.Bu mesafe sizin yapacağınız davranışlarla büyük oranda azalacaktır. Yakın bir arkadaşınızla daha fazla zaman geçirmeye olanak bulabilirsiniz. Birlikte tatile gitmek gibi bir planınız olabilir. İki arkadaştan birinin aşk hayatında güzel bir gelişme yaşanacaktır. Yakın bir zamanda söz, nişan, nikah yaşanabilir.
Rüyada yakın arkadaşıyla tartışan, kavga eden kişi, hayat gayesi içinde bazı doğruları, değerlerini ve olgularını bir kenarı bırakacaktır demektir. Maneviyatı bir kenara bırakan kimse dünya nimetleri uğruna arkadaşları ile arasını açabilir. Çıkar sağlamak amacıyla doğru olan yoldan şaşarak, günah işleyebilir. Bu da çevresinin, rüyadaki kişi tekrar tanımasını sağlayacaktır. Çevresi tarafından kınanan, dışlanan bir kimse olabilir. Eski itibarını nispeten kaybedebilir. Çevresinden aldığı tepkilerden etkilenen kişi daha zor bir döneme sürüklenir.

Rüyada arkadaşla küsmek

Rüyada arkadaşıyla küsen kişi ailesi ile ilgili birtakım problemler yaşar. Bu problemler genellikle geçim sıkıntısıyla ilgilidir. Bazen bu durum kişinin sadakatsizliğiyle de ilgili olabilir. Genellikle maddi anlamda yaşanan sıkıntılar, işten ayrılma, kovulma, işsiz kalma, az kazanma gibi durumlar kişinin ev içerisindeki huzurunu bozar. Eşi ve ailesi ile bu tip durumlar nedeniyle çok kez kavga etmek durumunda kalabilir. Veya kişinin eşine karşı olan sadakatsizliği aile içinde büyük sorunlar yaratacaktır. Bu rüya ailesinden, akrabasından uzaklaşan kişiyi işaret eder. Daha çok dışarıya rağbet gösteren, dışarıda zaman geçiren bir kimse olmaktadır. Ailede yaşanan sorunlar zamanla daha da büyüyebilir. Kişi arkadaşları ile daha çok zaman geçirmek isteyecek ve onlara yakınlaşacaktır. Arkadaşlarına daha çok ihtiyaç duyacaktır. Yaşadığı sıkıntıları arkadaşlarının yanında atmak isteyecektir. Rüya görenin içine gireceği kırılgan ve duyarsız bir yapının işaretçisi olmaktadır. Etrafında çok fazla insan bulunmaktadır. Bu insanların içerisinde gerçekten kendisini seven kimseler bulunsa da pek çoğu rüya sahibinin kötülüğünü düşünür. Ve kişi bunların çoğun ayırt edememektedir. Kim olduğu bilinemeyen bu sözde yakın arkadaşlar kişinin zayıf anını kollamaya devam edecek ve ilk fırsatta ellerinden geleni yaparak kiişye zarar vereceklerdir. Bu zarar hem maddi hem manevi anlamda olabilir. Beklenmedik kişilerden beklenmedik zararlar gelebilir. Büyük bir bunalım sürecine girecek ve bir süre kendisini toplumdan da soyutlayacaktır. Hem ailesinden hem de arkadaşlarından uzak kalan bu kişi kısa bir süre sonra hatasını anlayarak her şeyi eskiye dönüştürmeye çalışacaktır. Bu konuda başarılı olması ailesinin ve arkadaşlarının kendisine karşı olan sevgisine bağlıdır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.