Rüyada arkadaşlar görmek ne anlama gelir

Rüyada arkadaşlar görmenin anlamı.

Rüyada arkadaşlar görmek rüyayı gören kişinin aile hayatında yaşanan birtakım sıkıntılar olduğuna işarettir. Aile arasında yaşanan gerginlik ve kavgalar rüya sahibini dışarıya yönlendirmiştir. Arkadaşlarıyla daha çok zaman geçirmek istemekte, ev hayatına dönmek, eve gitmek istememektedir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise eşi ile problem yaşamış olabilir. Bu problemlerin ana kaynağı eşlerden birinin arkadaşlarıyla olan ilişkileri olabilir. Arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmek diğer eş tarafından bir sorun yaratabilir. Bu rüyaya göre kişi ev ortamından uzaklaşmaya, arkadaşları ile veya tek başına zaman geçirmeye ihtiyaç duymaktadır. Bunun en önemli sebebi ise yaşadığı sıkıntılar ve gergin geçen dönemdir. Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, kişinin geçmiş yaşantısından biri ile karşılaşacağı, eski bir dostunu, akrabasını göreceği, uzaklardan bir arkadaşı, dostu aracılığıyla bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada arkadaşlarla kavga etmek

Rüyada arkadaşlar ile kavga etmek rüya sahibinin ele geçirmiş olduğu fırsatları değerlendiremediği şeklinde yorumlanır. İş hayatında veya eğitim hayatında karşına çıkan bazı fırsatları değerlendirememiş ve kendi adına avantaja çevirememiştir. Bu nedenle iş hayatında ve maddi durumunda durulmalar görülebilir. Maddi anlamda zorluk çekeceği kısa bir döneme girebilir. Eğer rüyanın sonucunda kavga olumlu bir şekilde sonlanıyorsa bu sıkıntılı dönem kısa sürebilir. Ancak kavga uzuyor ve sonucun ne olduğu bilinmiyorsa maddi sıkıntı yaşanacak olan bu dönem uzun sürebilir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya tam tersi manalara gelmektedir. Rüyayı gören kişi arkadaşları ile birlikte işler yapabilir, birlikte keyifli zamanlar geçirebilir.

Rüyada arkadaşlar tarafından dışlanmak

Rüyada arkadaşlar tarafından dışlanmak rüyadaki kişinin büyük işler başaracağına işaret olmaktadır. Mevcut konumundan çok daha fazla yükselerek iş hayatında önemli bir noktaya gelecek ve çevresindeki insanlar tarafından oldukça kıskanılacaktır. Bu başarının sinyallerini alan rüya sahibi arkadaşları tarafından kıskanılacağının farkında olarak dışlanma duygusunu hissediyor olabilir. Ancak bu rüya kişinin büyük başarılara imza atacağına, çevresi tarafından takdir edilen bir kimse olacağına, makam ve mevki sahibi olacağına yorumlanır. Kişinin maddi durumu büyük ölçüde düzelecektir. Yeni bir ev veya araba satın alınabilir. İş hayatında yaşanacak olan gelişmeler kendisini farklı bir yere transfer olmak olarak gösterebilir. Yakın zamanda bir iş değişikliği söz konusu olacaktır. Bununla birlikte ev taşıma gibi bir durum ortaya çıkabilir. Yeni eşya almak, ev döşemek rüya sahibinin bu dönemde karşılaşabileceği bir durum olmaktadır.

Rüyada arkadaşlarla buluşmak

Rüyada arkadaşlarla buluşmak, buluşan kişinin gerçek hayatta arkadaşlarına karşı bazı hataları olduğuna işarettir. Kişi bu hataların bilincinde olarak arkadaşları ile sorunlar yaşamakta ve bu duruma karşı oldukça canını sıkmaktadır. Bu rüya kişinin arkadaşları ile olan problemlerini halletmek istemesi ancak uygun ortamı bulamaması şeklinde yorumlanabilir. Aksi gibi aynı zamanda bu rüya, arkadaşlarla buluşulmak istenmemesi, görüşmekten kaçınılması manalarına da gelmektedir. Yorgunluk veya başka işler neticesiyle rüya sahibi kimseyle görüşmek, zaman geçirmek istemiyor olabilir. Bu durumu arkadaşlarına söyleyemeyen kişi yaşadığı durumun sıkıntılarını kendi içinde yaşarak çözmeye çalışmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre kişi yakın bir zamanda çokça keyif alacağı bir döneme girecek, arkadaşları ile eğlenmeye ve gezmeye oldukça fırsat bulabilecektir. Kişinin kendi içinde yaşadığı sıkıntıları varsa arkadaşları bu dönemde kendisine yardımcı olmaya çalışacak ve onu yalnız bırakmayacaktır.

Rüyada arkadaşlarla konuşmak

Rüyada arkadaşlarla konuşmak rüyada söz konusu olan kişinin kafasını uzun süredir kurcalayan bazı durumlar olduğuna işaret olabilir. Kişi bu durumlar arasında kalıp işin içinden çıkamadığı için bir desteğe, yardıma ihtiyaç duyacaktır. Bu dönemde kendisine en çok yardımda bulunacak olan kişiler arkadaşları olur. Kafasını kurcalayan, kendisine dert ettiği sorunları konuşmak ve fikir almak için arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelecek ve dertleşecektir. Eğer zor bir dönemden geçiyorsa arkadaşlarının desteği ile bu dönemi atlatacak ve kendine gelecektir. Bu rüya aynı zamanda arkadaş grubu içerisinden bir kimsenin başına gelen kötü bir durumu işaret eder. Kişinin üzücü bir olay yaşayan bir arkadaşı olabilir. Bu rüyaya göre arkadaşlar bu haberi birbirlerine ulaştıracak ve arkadaşlarına bir çare olmaya çalışacaklardır. Rüya arkadaşlar arasındaki yardımı, dayanışmayı ifade eder. 

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar