Rüyada armatör görmek ne anlama gelir

Rüyada armatör görmenin anlamı.

Armatör ticaret gemisi sahibine denir. Rüyada bir gemi armatörü görmek, rüyayı gören kimsenin, uzun bir deniz yolculuğuna çıkacağına işaretle tabir olunur. Üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlıktan kurtuluşuna delalet eder. 

Deniz yolculuğunda, geminin karada görülmesi, kurtuluşa ve selamete yaklaşmak ile tabir edilir. Rüyada armatörlerin sıra sıra dizildiği bir ordu görmek ve bu ordunun karşısında olduğunu görmek bir işin üstesinden gelmek için o işle ilgili bir çok kişiyi ikna etmek zorunda kalacaksınız demektir.

Rüyada tanıdığınız bir kişinin armatör olduğunu görmek deniz kenarında bir yere bir akrabanızın eşinizin dostunuzun veya sizin taşınacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada armatör biriyle evlenmek ticari bir işten elinize para geçeceği anlamına galmektedir.

Rüyada armatörden ders aldığınızı onun sizi eğittiğini görmek ticari bir işe girişmek üzere olduğunuzu ve deniz aşırı ülkelere mal atıp satacağınızın göstergesidir.

Armatörü yani ticari gemi kaptanını bir ticaret gerçekleştirmek üzere bulunduğunuz iskeleden gemisiyle birlikte ayrıldığını görmek bir işin sonucunu merakla bekleyeceksiniz ancak o iş olgunlaştıktan sonra elinize düşecek şeklinde yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.