Rüyada armut yemek görmek ne anlama gelir

Rüyada armut yemek görmenin anlamı.

Rüyada armut yemek rüyayı gören kişinin yakın zamanda, kolay yoldan bir miktar para sahibi olacağına işarettir. Bu kimse kendi iş hayatında çok başarılı bir kimse olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça da şanslı bir kimsedir. Bu nedenle kendi emek verip çalışmadığı zamanlarda dahi bazı fırsatlar kendisini bulmakta, ayağına kadar gitmektedir. Bu durumun en önemli sebebi iş hayatında ve normal hayatında kendini tanıtmış, sesini duyurmuş ve bilinen aranan bir kimse olmasıdır. Rüya sahibi sadece iş hayatında değil aile hayatında da şanslı bir döneme girecektir. Eğer bekar ise yakın zamanda aradığı kişiyi bulacak ve mutluluk yolunda adımlar atacaktır. Maddi geliri arttığından dolayı yeni bir ev ve araba satın alabilir. Çevresindeki kişilere de elinden gelenin fazlasını yapacak ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım edecektir. Akrabaları ile arasındaki ilişkisi artacaktır. İşinde gücünde, söz sahibi, kaliteli bir kişilikle zaman geçirmek oldukça keyifli olduğundan arkadaş çevresi de bu dönemde sayıca artacaktır. Rüya sahibi için büyük bir kısmet ve şans olarak kabul edilir. Uzun ve huzurlu bir ömür yaşayacaktır.

Rüyada armut yemek ve toplamak

Rüyada armut yemek ve toplamak rüyanın sahibinin iş yaşamında atılımlar yapacağına, mevki olarak üstleri tarafından tanınacağına, parlayacağına işarettir. Bu dönemde işten aldığı verim daha önce hiç yaşamadığı şekilde olacaktır. Maddi durumu oldukça iyi olacak ve kişi bu durum karşısında oldukça şaşıracaktır. Kazancının artmasına, yükselmesine rağmen işlerini salmayacak ve daha da asılmaya başlayacaktır. Kişi kazandıkça kazanacak, çalıştıkça çalışacaktır. Bu nedenle kişinin ve hanesinin bolluğa, berekete kavuşacağı şeklinde yorum yapılır. Maddi kazanç gelirken bu durumu en iyi şekilde değerlendirebilirse ideal yatırımlar yapabilir, ömrünün sonuna kadar maddi sıkıntı çekmeden rahat bir şekilde yaşayabilir. Bu sayede aile içindeki maddi huzuru ve mutluluğu da yakalayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyayı gören kimse bu dönemde bazı nedenlerden dolayı küçük veya büyük sıkıntılar içerisine girebilir. Bu dönemde kendisine yardım etmek isteyenler olacaktır. Ancak kişi yardım ellerini geri çevirecek ve kendi sorunlarını kendisi çözerek her türlü üstesinden gelebilecektir.

Rüyada armut koparmak

Rüyada armut koparmak rüyadaki kişinin kendi başının çaresine bakmasına, kendisini geçindirmesine, helal yoldan kazanç elde etmesine yorulur. Eğer kişi yeni iş arayan bir kimse ise yakın zamanda mesleğini, işini, uğraşını bulacaktır. Hem kendisine hem de çevresine yararı dokunacak bir kimsedir. Kişi emek sarf ederek, çalışıp didinerek zor yollardan helal para kazanacak ve ekmeğini çıkaracaktır. İşinin hakkını verecek ve iş verenleri tarafından takdir ve teşekkür edilecektir. Mücadeleci ve azimli bir kişiliktir. Kendisine yardım etmek isteyenleri kabul etmeyerek daima kendi sorunlarını kendi çözecektir. Tüm bu irade ve azimle yakın zamanda zenginleşecek ve sıkıntılardan kurtulacaktır.

Rüyada sulu armut yediğini görmek

Rüyada sulu armut yediğini görmek rüyayı gören kişinin iş hayatından ve ticaretten yana güzel bir deneyim sahibi olacağına işarettir. Ticaret konusunda yakın zamanda bir atılım yapacak ve çok olumlu sonuçlar alacaktır. Bu durumun etkisiyle iş hayatına daha sıkı bir şekilde sarılabilir. İş yerinde, iş arkadaşları ile daha çok zaman geçirmek isteyecektir. Evde olduğu zamanlarda da işiyle ilgilenecek ve ailesi ile arasındaki ilişkiler zayıflayacaktır.  Ancak iş hayatındaki başarıları sayesinde kendine çok güvenen, özgüvenli bir kişilik olacaktır. Yaptığı ve sağladığı başarıların sayesinde maddi durumu oldukça iyi olacak ve yaşam koşullarındaki gelişmişlik artacaktır.

Rüyada yeşil armut yediğini görmek

Rüyada yeşil armut yediğini görmek rüya sahibinin yakın zamanda hayırlı olmayan bir ticari işe kalkışacağına işarettir. Bu kimse etrafındaki kimseye danışmadan ticari bir atılım, girişimde bulunabilir. Ancak bu girişimin sonucunda beklediği faydayı göremeyecektir. Tam tersi olarak zarar edecek ve elindeki birikimden de olacaktır. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayırlı olmayan işler yapmasına, hileye başvurmasına, haram para kazanmasına, rüşvet almasına, Allah yolundan uzaklaşmasına işarettir. Bu durumların neticesi olarak kendisi ve ailesi büyük bir maddi sıkıntıya düşecektir. Maddi sıkıntıların neticesinde ise aile ve akrabalar arasında bazı tartışmalar yaşanabilir. Alacak verecek, miras sorunları nedeniyle aile içinde gerginlikler olabilir. Bu durumun çözülmesi uzun bir zaman alabilir.

Rüyada Armut Yedirmek

Rüyada armut yedirmek rüya sahibi için bir başka kimseye yardım edeceği anlamına gelmektedir. Bu yardım maddi veya manevi bir yardım olabilir. Kişi çevresinde bulunan yardıma muhtaç bir kişi veya kişilere destek olacak ve el uzatacaktır. Kendi maddi durumu iyi olacağından bu tür durumlarda birilerine yardım etmeyi kendisine bir borç bilecektir. Rüyayı gören kişi nüfuzunu kullanarak ihtiyacı olan bir kişiyi bir yerde işe sokabilir, meslek sahibi yapabilir. Başkalarına ettiği yardımlar neticesinde onlardan güzel dualar alacak ve hayatının geri kalanında da bu dualar onu koruyacaktır. Aşk hayatında karşısına çıkabilecek olan hayırlı bir kısmete de işaret olmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.