Rüyada arsa görmek ne anlama gelir

Rüyada arsa görmenin anlamı.

Rüyada temiz güzel bir arsa görmek ferah bir düşünce yapısına veya ferah güzel günlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada geniş bir arsanın içinde bulunmak veya geniş bir arsaya uzaktan bakmak evlilik hayatınızda hanenizde ferahlık yaşayacağınıza, eşinizle, dostunuzla, komşularınızla geçiminizin iyi olacağına işaret eder. Rüyada dar, izbe, küçük bir arsa görmek kendinizi sıkışmış durumda hissedeceğinize, çıkış yolu bulmak için büyük bir çaba harcamak zorunda kalacağınızın habercisidir. Bu zor durumdan tedbirli ve tutumlu bir şekilde çıkarsanız bir mülkün size getireceği feraha erersiniz.

Rüyada arsanın her yerinde görülen taşlar ve bitkiler onların nispeti oranında kazanacağınız paralara ve ziynet eşyasına delalet eder. Arsada çeşitli eşyalar veya ev veya kıyafetler görmeniz aynı oranlarda para kazanacağınızın habercidir. Rüyada sahip olduğunuz bir arsayı satmanız, kendi inisiyatifinizle bir işlere kalkışacağınıza ve karar verme yetinizi etrafınıza kanıtlayacak olayların içinde kendinizi bulacağınıza işaret eder. Sizin yetinize inanmayan insanların ikna olacağı bir durum oluşacaktır.

Rüyada arsa satın almak kendi rahatlığınızı sağlamak için bazı insanlar üstünde yaptırımlarda bulunacağınıza işaret eder.  Bu iş yerinde olabileceği gibi, arkadaşlık ilişkilerinde veya gönül ilişkilerinde de kendini gösterebilir.

Rüyada bir arsada ölçme değerlendirme ve boyut belirleme çalışmaları yapıyorsanız bir konu ile ilgili karar verirken geniş bir inceleme alanınız olacağına birçok insanın fikir ve deneyimlerinden bollukla yararlanabileceğiniz işaret eder.

Rüyada birilerinin size ait olan bir arsayı ölçüp biçtiğini görüyorsanız size ait olan bir şeyin üstünde insanların olası planları karşısında rüya ile uyarılıyorsunuz demektir. Yapılması gereken etrafa kaşı uyanık olmak ve sıkıntılar geldiğinde sakin davranarak çözüm aramaya çalışmaktır.

Rüyada birkaç adamın size ait olmayan bir arsayı ölçmek için veya incelemek için arsada bulunduğunu görüyorsanız etrafınızdaki kişilerin sizi de ilgilendiren bir iş üstünde belli kararlara varacağının göstergesidir.

Rüyada bir arsayı duvar, çit veya ağaç gibi arsayı kapatacak şeylerle çevirmek, koruma altına almak yaptığınız işlerin takdir edileceğine ve yaptığınız işlerin sizin tarafından yapıldığının fark edilip koruma altına alınacağına işaret eder. Bir arsanın içinde kendinizi yalnız ve ıssız bir şekilde görmeniz yardımıma muhtaç olduğunuzda etrafınızda kimsenin olmayacağına işaret eder. Kalbinizi kıracak bu yalnızlığa hazır olmak için kendi kendinize hayatla baş edebilmeyi öğrenmeniz gerekmektedir.