Rüyada aşık olmak görmek ne anlama gelir

Rüyada aşık olmak görmenin anlamı.

Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarfedeceğine,sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, fayda elde edeceğine, birisini size aşık görmek,size aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir.

Bir kimse rüyasında bir kadına veya erkeğe aşık olduğunu görüp ona yaklaşamazsa ya da uyandığı halde bu rüyanın ve rüyasında aşık olduğu kişinin etkisinde kalırsa sıkıntılı ve üzücü olaylarla karşılaşır ve bu durum kısa vadede hayatını etkiler.

Rüyada aşık olmak isteği içinde olduğunuzu görmek eğer gerçek hayatta da aşık olmayı diliyorsanız dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder eğer evli iseniz sizi evinize yeniden bağlayacak bir sebebiniz olacak demektir. 

Rüyada aşık olup karşılık alamadığınızı görmek bir konuda umutsuzluğa kapılık elde edeceğiniz nimetlerden yeterince faydalanamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada aşık olmak için adak adadığınızı görmek bir işinizin olması için dualarla Allah'a yakaracağınız ve gerçek hayatta da adak adayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada aşık olup karşılığını rüyasında bulan kişi dilediği şeyi çok isteyip üstünde çok çalışarak muradına erecek ve mutuluğundan içi içine sığmayacak demektir. 

Rüyada aşık olduğu kişi gerçek hayatta tanıdığı ama aşık olmadığı bir kişiyse ya gizliden gizliye o kişiye karşı bir aşk besliyordur ya da o insanla ciddi bir konuda ortak bir iş yapacaklar ve sonucunda iki tarafa da hayırlı olacak şeklinde tabir olunur.

Rüyada aşık olup aşık olduğu kişiyle aynı rüya içinde evlenen kişi kısa süre içinde hayır diyemeyeceği bir kısmet ile karşılaşır söz, nişan ve düğünün peşi sıra geldiği hayırlı bir izdivaç yapar.

Rüyasında kalbinin derinliklerinde aşık olduğunu hissedip kime aşık olduğunu bilemeyen kişi aşık olacağı kişiyle hayırlı kısmetiyle tanışmak için bir süre daha bekleyecek demektir, evlilik yaşında çocukları olan anne babalar için bu rüya çocuklarının aynı durumda olması ile ilgilidir şeklinde yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.