Rüyada askı görmek ne anlama gelir

Rüyada askı görmenin anlamı.

Rüyasında askı görmek düzen ve intizamı sağlayan araç ve unsurlara delalet eder.

Rüyada elbise askısı görmek,1- Bekar kızlar için kısmet, delikanlılar için ise sıkıntı şeklinde yorumlanır. 2- Kişinin bekar ise evleneceğine, 3- Evli ve çocukları varsa, çocuklarından birisinin evleneceğine, 4- Kişinin evine bir yabancı misafir geleceğine veya akrabalarından birinin evleneceğine delalet eder. 

Rüyada bir yerde askıları düzenlediğini, askılara yeni yeni ceketler pardösüler, hırkalar dizildiğini görmek ailevi konulara, yardımlaşmaya ve tanışmalara delalettir.

Rüyada askıya kıyafet asmak çıkacağınız bir yolculuk esnasında birileri ile karşılaşıp yeni dostluk ve arkadaşlıklar kuracağınızı ve bu yeni kişilerin sizin yaşantınızda olumlu bazı değişikliklere sebebiyet vereceğini, hayırlı bir takım gelişmelere vesile olacağının işaretidir.

Rüyada askıdan kıyafet almak yeni girdiğiniz bir ortamda veya hayırlı birliktelikler için toplanılan izdivaçlarda ne zamandır görmediğiniz, görmek aklınızdan geçmeyen ama göreceğinize çok memnun olacağınız kişilerle karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada eski askı görmek arkadaşlarınızın eski dostları ile tanışacağınıza buradan yeni arkadaşlıklar doğacağına ve bu yeni arkadaşlıkların sizi keyiflendireceğine işaret eder.

Rüyada askı satın almak aklınızda ve istediğiniz işi yapmanız gerektiğine, işinizi yaptığınız taktirde bereketin size geleceğine işarettir.

Askı satmak aklınızda ve kalbiniz de olan, heves ettiğiniz bir konu hakkında bir adım atacağınıza ve bu adımı attığınız da tüm engellerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada plastik askı iş veya okul ortamında bulunan, arkadaşlık yapsanız bile güvensiz olduğunuz kişi hakkında yanlış düşündüğünüze, sevdiklerinizin ve sizin o kişi tarafından zarar görmeyeceğine güvende olduğunuza işarettir.

Tahta askı dilediğiniz, istekli olduğunuz bir işte göstereceğiniz başarılara delalettir. Demirden askı görmek evvelde akrabalarınızla yaşamış olduğunuz kötü anılarınızın üstüne bir perde çekileceğine, herkesin bu olanları unutacağına ve ailede huzurun hakim olacağına işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z