Rüyada bakır görmek ne anlama gelir

Rüyada bakır görmenin anlamı.

1. Rüyada bakir görmek

Rüyada bakir bir kimseyi görmek, şans oyunlarından para kazanacağınıza ve emelinize kavuşacağınıza delalet etmektedir.

Bir başka tabire göre de: Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından küçük görüleceğinize ve bundan dolayı da size üstünlük sağlayacaklarına işaret eder.

Rüyanızda ana nesne olarak Bakir görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

2. Rüyada bakır görmek

Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söz ile tabir olunur. Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden kurtulmaya delalet eder. Rüyada bakır veya başka bir madenden para görmek, iflasa, fakr ü zarurete ve hakarete delalet eder. Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye işarettir. Bakır görmek mala ve maddi ferahlamaya, Bakırı elinde tutmak, düşmanından gelecek zarara, Bakır kap; rızka, Bakırcı görmek, iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder. Rüyasında bakır gören kişi, mutlu bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacak demektir. Rüyada bir madenden bakır çıkardığını görmek, kısmetinizin artacağına; Madeni izabe edip levha halinde bakır elde ettiğini görmek, kişinin yaptığı işten hayır göreceğine ve para kazanacağına; Bakırı işleyip kapkacak haline getirdiğini görmek, teşebbüs ettiği bir işte başarı kazanacağına işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.