Rüyada baklava görmek ne anlama gelir

Rüyada baklava görmenin anlamı.

Bir kimsenin rüyada baklava görmesi, müjde ile tabir olunur. Çünkü bakla güzel bir taamdır. Rüyada baklava görmek, beklenmedik bir yerden sevindirici haber almaya, hasta insanlar için şifa bulmaya, güçlükle el emeği ile kazanılan helal paraya, elde edilecek yüklü mirasa işaret eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada baklava görmek çocuklarınızla veya aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki kişilerle alakalı olaylara, kişilerle olan ilişkilere delalet eder.

Baklava yediğinizi görmek

Rüyada baklava yediğini gören bir insana beklemediği yerden eline bir para geçer veya bir mirastan hisse alır.

Baklava yaptığınızı görmek

Baklava yapmak aileden küçük bir kız çocuğunun sağlığıyla alakalı endişe duyduğunuza, fakat endişe etmemeniz gerektiğine, o kişinin güvende olduğuna yorumlanır.

Baklava açtığınızı görmek

Rüyada baklava açmak yeğen veya kuzenlerinizin aldıkları sorumlulukları başarmaları için onları cesaretlendirmeniz gerektiğine, başarılı olacaklarına delalettir.

Baklava dağıttığınızı görmek

Rüyada baklava dağıtmak çocuklarınızı karşınıza alıp onların sorunları hakkında konuşmanız gerektiğine, sohbet ettiğiniz takdir de size daha çok yakın davranacaklarına işarettir.

Baklava satın aldığınızı görmek

Rüyada baklava satın almak ailede ki çocuklara sevginizi göstermeniz gerektiğine, onlarla anlayacakları şekilde diyalog kurmanız gerektiğine delalettir.

Baklava sattığınızı görmek

Rüyada baklava satmak aile içinde ki sorunları zamana bırakmanız gerektiğine, çok fazla üstüne düşmenin faydasının olmayacağına delalettir.

Baklava ikram ettiğinizi görmek

Rüyada baklava ikram etmek iş yerinde yaşadığınız sorunları iş arkadaşlarınızla paylaşmamanız gerektiğine, bu tarz konuları kendinize saklamanızda fayda olacağına delalettir.

Birisinin size baklava ikram ettiğini görmek 

Rüyada birisinin size baklava ikram etmesi bazı konularda yüreğinizden geçenleri sinirli veya kötü düşünerek dile getirmemeniz gerektiğine, tatlı dille karşınızdaki kişiye aktarmanız gerektiğine işarettir.

Baklavaya şerbet döktüğünüzü görmek 

Rüyada baklavaya şerbet döktüğünüzü görmek sıkıntılarınızdan uzaklaşıp kendinize zaman ayırmanız gerektiğine, işinizden veya okulunuzdan kısa süreliğine izin alıp kafanızı toparlamanızın yararlı olacağını gösterir.

Baklavayı dilimlediğinizi görmek

Baklavayı dilimlediğini görmek bazı konulardan korkmayarak, cesaretlenip her işi başaracağınıza inanmanızı gösterir.

Yanık baklava görmek

Rüyada yanık baklava sağlık konularında her şeyi atlatacağınıza, spor yaparak sağlığınızı koruyabileceğinize yorumlanır. 

Tepsi baklava satın aldığınızı görmek

Rüyasında bir tepsi baklava satın aldığını görmesi; o kimsenin emlâk sahibi olacağına yorumlanır. Bakınız; Tatlılar.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar