Rüyada banyo görmek ne anlama gelir

Rüyada banyo görmenin anlamı.

Rüyanızda banyo yaptığınızı görmeniz; eğer hasta iseniz sağlığınıza kavuşacağınıza, rüyanızda denizde banyo yaptığınızı görmeniz hayatınızda hastalıkların sizden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada hamile bir bayanın banyo görmesi, düşük yapma riskinin olduğuna işaret eder, yani sağlığına daha fazla dikkat etmelidir.

Rüyada genç bir kızın banyo görmesi, sevgisinin kendi verdiği kadarını göremeyeceği bir sevdaya düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada banyo yaptıktan sonra çıktığını gören erkek varsa borcundan ya da eşinin üzüntüsünden kurtulur, sıkıntıları hafifler.

Banyoda sıcak su ile yıkanmak güzel ferahlatıcı habere, soğuk su ile duş aldığını gören kimse ise yaşamında vereceği kararlarda daha temkinli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada banyoda oturduğunuzu görmeniz zina yapacağınıza ve adınızın iyi anılmayacağına işaret eder.

Erkekler ile kadınların bir arada banyo yaptığını görmek, bir takım konularda büyüklenme yapacağınıza işaret eder.

Rüyada bir ölünün banyo yaptığını ve her yerinin açıkta olduğunu görmek ölü kişinin borcu olduğuna, banyo yapmış ve güzel kokular sürünmüş bir ölü görmek, Allah’ın o kimseyi affettiğine yorumlanır.

Sağlığı yerinde bir kimsenin güzel bir şekilde banyo yaptığını görmek, iyi hallerde olduğunuza ve hayra ve barışa yönelik işler yapma hevesinde olduğunuza işaret eder. 

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.