Rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir

Rüyada erkek çocuk görmenin anlamı.

Bakınız; Çocuk.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek çocuk görmek "A, müjde, dedi, işte bir civanı" mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, müjdeye işarettir.

Rüyada öyle bir durum olmadığı halde bir oğlan doğurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır. Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntü ve kedere düşer.

Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görse, oğlan çocuğu ile müjdelenir. Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kur'an okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir. 

Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir.

Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir. Bazı tabirciler, oğlan çocuklarını bir arada güzelce oynarken görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada erkek çocuğuna nasihat ettiğini gören çocuklarının bir hareketinden razı olmaz ancak bunu çocuklarına bir şekilde belli etmesi gerekmektedir.

Rüyada erkek çocuğu verip kız çocuğu aldığını gören kimse haksızlığa tahammül edemeyeceği bir olayla sınanır.

Rüyada erkek çocuklarını bir yerlerde yüzerken görmek yeni bir topluluğa karışacağınızın ve bu topluluktan hayır elde edeceğinizin habercisidir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.

Bilgi

Buna benzer başka bir arama bulunmuyor.