Rüyada ağladığını görmek ne anlama gelir

Rüyada ağladığını görmenin anlamı.

Rüyada ağladığını görmek, farklı şekillerde rüyanın detayına bağlı olarak yorumlanmaktadır. Bazı alimler rüyada ağladığını gören kişinin mutlu olacağı, refah ve huzura ereceğinin söylerken bazıları da tam tersi sıkıntı çekeceğini ya da bir sorun yaşayıp bu sorunun çözümünü bir türlü bulamayacağını söylemektedir. Bu ise rüyada ağlayan kişinin ağlama şekline bağlıdır. Eğer kişi rüyada zorlanarak, gözyaşlarını çok akıtamadan ağlıyorsa iş yaşamında zorluğa hatta işinikaybetme tehlikesine işaret eder. Eğer kişi rüyada sesli bir şekilde feryat figan ederek ağlıyorsa ve evli ise aile hayatında özellikle eşi ile yaşayacağı münakaşalara, bekar ise baba, anne, amca gibi bir aile büyüğüyle yaşayacağı münakaşaya işaret eder. dara, sıkıntıya delalet eder. Rüyada sessiz sedasız ağlıyorsa kişi, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet edilir. Rüyada bir kalabalığın içinde ağladıysanız yakın zamanda mutlu olacağınız bir durumu bütün aile fertlerinizle paylaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, rüyada ağladığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyadaki ağlama şekline bağlı olarak farklı alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ağlayanr kişi rüyada sessiz sedasız, gözyaşlarını çok akıtamadan ağlıyorsa bu rüyayı görenin iş yaşamında ve aile yaşamında mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. Eğer kişi rüyada sesli bir şekilde, bağırıp çağırarak, feryat figan ederek ağlıyorsa rüyayı görenin medeni durumuna göre yorumlanır. Kişi eğer evliyse eşi ile yaşayacağı bir kavganın, sözlü anlaşmazlıkların, bekar ise de aile büyüklerinden biri ile yaşayacağı bir polemiğin habercisidir. Rüyada akıtılan göz yaşı eğer yanağınızda rahatsızlık hissi bıraktıysa şuan yapmakta olduğunuz yada bitirmek üzere kalkıştığınız işin yarım kalacağı olarak da yorumlanır.

Rüyada Ağlamak ve Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlamak da ağlayarak uyanmak da genel anlamıyla hayırlıdır ve rüya sahibinin, uzun zamandır kafasını kurcalayan ve aklını karıştıran sorunları en kısa zamanda çözeceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine işaret etmektedir  fakat rüyadaki detaylara göre farklı şekillerde de yorumlanmaya müsaittir. Rüyada sesli, bağırarak ağlamak yada bağırarak, çığlık atarak uyanmak çok hayırlara alamet değildir. Çünkü rüya sahibinin bağırarak ağlaması yada bağırarak, çığlık atarak uyanması çevresinde olan bir yakınıyla münakaşaya gireceği, mutsuz olacağını işaret eder. Rüyada tam tersi sessiz, çok bağırmadan ağlamak yada ağlayarak sakin bir şekilde uyanmak ise hayra alamet eder. Çünkü rüya sahibinin bağırmadan ağlaması yada ağlayarak sakin bir şekilde uyanması mutluluğun habercisidir ve kişinin mutlu olacağını, huzura ereceğini işaret eder. Aynı zamanda bakınız, ağlayarak uyanmak.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, umulmadık anda ve umulmadık zamanda yardım geleceğinin, aile içinde yaşanan gerginliklerin son bulacağının ve bu sayede sıkıntıların gideceğinin habercisidir. Rüyada Ağlayan Birini Görmek, mutluluğun katlanarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise, vesile olduğu iki arkadaşının evliliğinine aracılık edeceğini gösterir. Eğer rüya sahibi bekar ise şuan hayatında olan veya bu aralar hayatına alacağı yeni insanla sağlam bir beraberlik ardından çok uzatmadan nikah masasına oturacağını işaret eder.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada bebeğin ağlaması darda olan birinin sizden yardım isteyeceğini ve sizinde ona yardım ederek o kişiyi çok büyük bir sıkıntıdan kurtaracağınızı gösterir. Rüyada ağlayan bir bebek görmek duyulacak övgü dolu sözler, iltifatlar olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, başkalarına yardım eli uzatacağın, hayrı dokunan işler yapacağı ve bu yüzden de hoş, övgü dolu sözler duyacağı ve daha iyi olan hayırlı işler yapabilmek için de çok çaba sarfedeceğine ve sonunda da insanlara örnek olan ve yol gösteren biri olacağının habercisidir. Bazı alimlere göre ise rüyada ağlayan bebek görmek pek hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının habercisi olarak da yorumlanır  fakat bu hayal kırıklığını hak etmediğiniz bir davranıştan dolayı yaşayacağınızın habercisidir. Eğer rüyanızda ağlayan bebek kız ise yardım edeceğiniz kişiden sonrasında kötülük göreceğiniz, erkek ise  yardım edeceğiniz kişiden sonrasında çok büyük övgüler alacağınız ve şansınızın açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde yardıma muhtaç bir kadının varlığının habercisidir. Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyayı gören kişinin desteği ile muhtaç bir kadının ihtiyacının giderileceğine, iş sahibi olacağına işaret eder. Rüyada ağlayan kadın görmek aynı zamanda bir şer ile karşılaşılacağı, birinden zarar görüleceği ve çevrede dikkat edilmesi gereken insanların varlığının habercisidir.

Rüya tabirleri sözlüğü
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z
Benzer aramalar
Bu aramaya benzeyen diğer yorumlara göz atın.