Rüyada asker görmek ne anlama gelir

Rüyada asker görmenin anlamı.

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için Allah tarafından bir yardım ile ödüllendirilecekleri şeklinde tabir olunur. Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine işaret eder. Rüyada başıbozuk asker görmek, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada askerleri per perişan sersefil bir halde gördüyseniz ve onların içinden biri gibi görmüyorsanız kendinizi kendi dünyevi hayatınızda bir yılma yaşayacaksınız, hayatınızda üstünüzden atamadığınız bir atalet dönemi başlayacak demektir. Dışardan bu duruma tanık olacaksınız ancak gücünüz bu durumu aşmaya yetmeyecek bir tür yardım almanız gereceğinin habercisidir.

Asker görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuştuğunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalıştığınızı görmek, hükümet dairelerinde olan işlerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize, bir askeri birlik içinde eğitim yaptığınızı veya takım halinde bir caddeden geçtiğinizi görmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir alim ile görülüyorsa, müminler hakkında yardıma işaret eder. Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, asker görmeyi, müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak da yorumlamaktadırlar.

Kadınsanız ve rüyada asker olduğunuzu görmek, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, normalde sizden beklenmeyen şeyleri de gerçekleştireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada büyük ve şanlı bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, kendi zaferinizle sarhoş olacağınıza işaret eder.

Rüyada asker evinde olmak, kişinin hanesinde bir hastalanma söz konusu olacağına, kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağının habercisidir. Rüyada askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize, her adım attığınızda bu kişi tarafından bir adım geri çekildiğinize işaret eder. Rüyada silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyayı gören kişi bir bayansa ve bir askerle oturup sohbet ediyorsa ya da konuşuyorsa bir muradı olacak ve muradı için sabrının sonunda o murada ereceğine işaret eder.

Rüyada askerlerin sıra halinde bir yere saldırmak üzere hareket ettiğini ve sizin de bu durumdan gururlanıp heyecanlandığınızı görüyorsanız bir işi başarmak için ihtiyacınız olan enerjiyi kendi içinizde bulacaksınız ve etrafınızdaki her şey de bu duruma hizmet edecek demektir.

Rüyanızda beyazlar içinde bir deniz askeri gördüyseniz uzak bir şehirden güzel bir haber veya kısmet bekliyorsunuz ve bu beklediğiniz kısmet de size güvenli ellerden veya dillerden gelecek demektir.